Pridať inzerát

Asistentka obchodného oddelenia

Safe Time, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 700 EUR/mesiack základnej mzde budú vyplatené bonusy podľa dosiahnutých výsledkov
  • Termín nástupu: 1.7.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou každodennou činnosťou bude:
administratívna podpora pre obchodné oddelenie – evidencia,
sledovanie a vybavovanie objednávok, sledovanie a dodržiavanie termínov
plnenia objednávok, vystavovanie faktúr, nastavovanie cenníkov, vystavovanie objednávok a pod.,
príprava reportov o predaji, štatistiky, pravidelné i ad hoc,
starostlivosť o chod kancelárie - objednávky kancelárskych potrieb, administratívne a organizačné zabezpečenie,
prijímanie návštev, pomocné administratívne a organizačné práce i pre ostatných kolegov a oddelenia.
Iné výhody
práca v dynamickom kolektíve, v zaujímavom pracovnom prostredí, možnosť osobného a profesného rastu,
moderné pracovné prostriedky potrebné pre komfortný výkon práce.
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
Ostatné znalosti
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
IBM Lotus Notes - základy
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Hľadáme kandidátku, ktorá musí mať:
zmysel pre poriadok a schopnosť zorganizovať aktivity, administratívu i chod kancelárie,
samostatný a aktívny prístup k riešeniu situácií,
zodpovedný prístup, ochotu pracovať, radosť z práce a pracovné nasadenie,
znalosť procesov na obchode vítaná,
aktívna znalosť práce s Excelom a PPT
SAFE TIME spol. s r.o. je moderná, rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb pre bezpečnosť svojich zákazníkov. Hlavným programom je bezpečnosť práce vo výškach na pracoviskách a tiež pri športových aktivitách.

Venujeme sa ochrane proti pádu z výšky, výrobe ochranných prostriedkov pre zachytenie pádu, záchranu a evakuáciu, návrhom a inštalácii dočasných a permanentných systémov pre zabezpečenie na strechách budov a iných miestach s rizikom pádu.
Pre vyznavačov športových aktivít v prírode vyrábame a ponúkame popruhy pre cvičenie stability tela a ducha pod značkou SLACKLINER.SK. Ponúkame kompletné sady pre začiatočníkov aj pokročilých s príslušenstvom.

Naše poslanie chrániť život a zdravie našich zákazníkov je záväzkom pre poskytovanie kvalitných produktov, s ktorými Vám ponúkame aj ďalšie služby a poradenstvo, návrhy riešení pre ochranu pracovníkov vo výškach, školenia a periodické kontroly všetkých prostriedkov osobnej ochrany proti pádu a iných zariadení.

Nezabudnite:
My nepredávame, my zachraňujeme ľudí a preto potrebujeme odvážnych a odhodlaných pracovníkov!
Počet zamestnancov
10-19 zamestnancov
Adresa spoločnosti
Partizánska cesta 89
97401 Banska Bystrica
Kontakt
Kontaktná osoba: Juraj Uherek
Tel.: +421911306088
E-mail: poslať životopis

Sociálny program pre zamestnancov
Odborný a kariérny rast

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2021 (ostáva ešte 6 dní)

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
OMEGA - základy
Pokladňa - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme svedomitosť pri plnení úloh, komunikatívnosť a prístup k zákazníkom

SAFE TIME spol. s r.o. je členom skupiny CRESTO GROUP, lídra v oblasti ochrany proti pádu a záchrany z výšky. Sme moderná, rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb pre bezpečnosť svojich zákazníkov. Hlavným programom je bezpečnosť práce vo výškach na pracoviskách a tiež pri športových aktivitách.

Venujeme sa výrobe ochranných prostriedkov pre zachytenie pádu, záchranu a evakuáciu, návrhom a inštalácii dočasných a permanentných systémov pre zabezpečenie na strechách budov a iných miestach s rizikom pádu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov