Pridať inzerát

Technik pre montáž fotovoltických systémov

Safe Guard, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 400 EUR/mesiacdenné ohodnotenie od 120 EUR pričom je možné navýšenie podľa skúseností v danom obore
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovné miesto v Bratislave odkiaľ pôsobíme v rámci celého Bratislavského kraja pričom hľadáme jednotlivcov alebo skupiny pokrývačov a elektrikárov pre umiestňovanie a montáž fotovoltických panelov s náplňou práce:
- montáž panelov na strechy objektov
- inštalovanie mechanických a elektrických komponentov solárneho energetického systému
- rozloženie a konštrukcia solárnych modulov, montážneho hardvéru a elektrických káblov
- mechanická a konštrukčná montáž regálov, modulov a elektrických zariadení
- komunikácia s obchodným oddelením
- skúsenosť so solárnymi panelmi výhodou, nie podmienkou

- služobné auto a náradie k dispozícii
- vzdelávanie a školenia
- možnosť kariérneho rastu
- mladý a priateľský kolektív
- teambuildingy

V prípade záujmu o danú pozíciu zasielajte prosím Váš životopis v slovenskom jazyku.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické a informačné zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Chuť do práce
- Samostatnosť
- Dôslednosť
- Manuálna zručnosť
- Schopnosť rýchlo sa učiť a naberať poznatky o nových technológiách

Viac ako 20 rokov prinášame dôverné partnerstvo v oblasti bezpečnosti objektov.
Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti komplexných bezpečnostných systémov od návrhu riešenia, projektovanie, dodávku tovaru cez inštaláciu a integráciu až po špičkový servis a poradenstvo. Kladieme vysoký dôraz na individualitu každého klienta, precíznosť a kvalitu odvedenej práce, technológie. Pozorne počúvame a snažíme sa čo najlepšie porozumieť Vašim potrebám.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov