Pridať inzerát

Pracovník realizácie záhradných stavieb

SADEX Green Solutions, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Duklianska, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 200 EUR/mesiacPreplácné všetky nadčasy nad rámec 8 hodín, Systém príplatkov za konkrétne činnosti, polročná prémia, Vianočná prémia.
  • Termín nástupu: 17.5.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia záhradných stavieb, záhradnícke práce, výsadby, záhradné stavby, zámkové dlažby, múriky, ploty, práca s malými motorovými strojmi, vedenie motorových vozidiel, budovanie jazierok.

Hľadáme pracovníkov so skúsenosťami z realizácií záhrad a záhradných stavieb. Požadujeme aspoň základnú znalosť rastlín a postupov pri realizácií stavieb ako záhradné chodníky, múriky, ploty, gabióny, zámkové dlažby. Vítaná je aj skúsenosť s automatickými závlahami. Preferovaná je držba vodických oprávnení typu B, C, E a T. Strojnícky preukaz je veľkou výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Záhradníctvo, Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C, E, T

pracovitosť, samostatnosť, kreatívnosť, zodpovednosť

Spoločnosť Záhradníctvo SADEX so sídlom v Prešove, je stále rozvíjajúca sa záhradnícka firma, ktorá pôsobí na trhu záhradných a sadovníckych služieb už od roku 1993.

Adresa spoločnosti

Duklianska 19/B
08001 Prešov