Pridať inzerát

Front Office / Recepčná

Sabai a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme milú a komunikatívnu kolegyňu s príjemným vystupovaním na pozíciu recepčnej do luxusného salónu s thajskými masážami SABAI v centre mesta. Primárnou náplňou práce je aktívna komunikácia so zákazníkom, poskytovanie poradenstva a zákaznického servisu, práca s rezervačným systémom a príjem rezervácií, predaj darčekových certifikátov a pod. Hľadáme časovo flexibilných záujemcov na dlhodobú spoluprácu. Naše pobočky sú otvorené denne, vrátane víkendov a sviatkov a preto pracujeme predovšetkým na celodenné smeny. Znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni je nutnosťou. Pozícia je vhodná pre absolventov bez praxe aj študentov. Ponúkame možnosť plného/čiastočného úväzku, či brigádu.

Flexibilná pracovná doba, masáže zadarmo, bonusové ohodnotenie k výplate (Vianoce a pod)

V prípade záujmu nám životopis neváhajte posielať na podpora@sabai.cz.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sabai je spoločnosť, ktorá sa zaoberá thajskými masážami a tento rok nám pribudlo aj SPA. Je na trhu 15 rokov. www.sabai.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti