Pridať inzerát

IT technik

S4B s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hviezdna 2, Podunajské Biskupice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 700 EUR/mesiacMzda môže byť dohodnutá aj individuálne a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca s technológiami a rád pracuješ v IT svete? Máš nadšenie a chuť sa ďalej vzdelávať? Tak hľadáme práve teba!

Tvojou pracovnou náplňou bude:
• poskytovať spoľahlivé služby v IT oblasti našim zákazníkom,
• poskytovanie IT technickej podpory, riešiť servisné incidenty, problémy, požiadavky
• implementácia IT systémov podľa požiadaviek zákazníkov,
• nastavenie a správa bezpečnostných riešení,
• technická podpora projektového tímu,
• tvorba a správa technickej dokumentácie,
• aktívna emailová, telefonická a osobná komunikácia so zákazníkmi,
• správa a údržba počítačov, počítačových sieti, aplikácií informačných
systémov,
• plnenie operatívnych úloh podľa usmernení nadriadeného

Páči sa Ti pracovná náplň? Pošli nám životopis na [email protected]

• možnosť rozvíjať sa v IT oblasti
• možnosť sebarealizácie a osobného rastu, podporujeme inovatívnosť a kreativitu
• priateľská a otvorená kultúra
• možnosť účasti na rôznych prednáškach a seminároch
• možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
• športové aktivity
• teambuildingy
• nástup ihneď

Ak si šikovný, si technický typ a máš chuť pracovať, pošli nám životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, informačné technológie - nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SQL - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Mierne pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Prax v IT oblasti
• Schopnosť konštruktívne riešiť stresové situácie a pracovať pod tlakom
• Logické, analytické myslenie
• Prax na podobnej pozícii – výhodou
• Schopnosť pracovať samostatne
• Ochota a ústretovosť
• Komunikatívnosť a veľmi dobré organizačné schopnosti
• Zodpovednosť pri plnení zverených úloh
• Dodržiavanie firemnej kultúry a etického kódexu
• Microsoft Power BI - výhodou
- Slovenský jazyk - Expert (C2)

Spoločnosť S4B vznikla v roku 2012 ako spoločnosť zameraná na distribúciu, implementáciu ekonomického softvéru a outsourcing účtovníctva a personalistiky.
Množstvom získaných skúseností a na základe požiadaviek našich zákazníkov sa zameranie spoločnosti postupne preorientovalo výhradne do sféry aplikácií/riešení pre malé a stredné firmy. Dnes je spoločnosť výhradným distribútorom systému eWay-CRM a riešenia virtuálnych serverov iPodnik, PLATINUM partnerom svetoznámeho antivírusu Kaspersky a GOLD partnerom antivírusu Bitdefender. Cieľom našej spoločnosti je poskytovať profesionálne služby našim zákazníkom v oblasti firemných riešení.
Okrem výhradného zastúpenia poskytujeme našim klientom vysoko profesionálne služby v oblasti predaja, integrácie a školenia ekonomického systému POHODA (sme certifikovaný partner POHODA / POHODA E1) , komplexného balíka produktov spoločnosti Microsoft Office 365 a ďalších riešení v oblasti informačných technológií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov