Poďte pracovať pre popredného lídra v oblasti antivírusových riešení ako systémový inžinier (MS Azure)

S&you by SYNERGIE

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac(finálne ohodnotenie závisí od Vašich pracovných skúseností a očakávaní)
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cítite sa v prostredí Azure Cloud ako doma a máte skúseností s podporou Windows serverov? Ak áno, staňte sa súčasťou dynamického IT tímu v medzinárodnej spoločnosti. Pre významného dodávateľa antivírusových riešení hľadáme systémového inžiniera so zameraním na administráciu a vývoj cloud infraštruktúry MS Azure, ako aj serverov na platforme Windows.

Vašou úlohou bude:

* Administrácia, plánovanie, navrhovanie a vývoj cloud infraštruktúry v prostredí MS Azure
* Administrácia databázových a aplikačných serverov na platforme Windows
* Správa prístupov a zodpovednosť za bezpečnosť implementovaných riešení
* Zálohovanie serverov, plánovanie, realizácia a testovanie HA/DR riešení
* Aktívna spolupráca s inými tímami aj participácia na globálnych projektoch
* Aktívna komunikácia s internými zákazníkmi
* Príprava a spravovanie pridelenej technickej dokumentácie
* Optimalizácia a reportovanie využívaných zdrojov

* prémie vyplácané 2x ročne a finančná podpora pri životných udalostiach
* systém Cafeteria – možnosť výberu širokej škály benefitov v oblasti športu, zdravotnej starostlivosti, kultúry, vzdelávania a iné
* príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie
* možnosť home-office podľa dohody
* platené sick-days

Ak Vás pozícia zaujala a radi by ste sa dozvedeli viac informácií, môžete sa aplikovať priamo na túto ponuku, prípadne zaslať Váš životopis na email [email protected] s uvedením názvu tejto ponuky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť je celosvetovo popredným lídrom vo vývoji a dodávaní vysokokvalitných antivírusových riešení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Minimálne 3 roky skúseností na podobnej pozícii
* Znalosti a skúsenosti so správou aplikačných/webových serverov
* Vysokoškolské vzdelanie môže byť výhodou, podstatné sú však schopnosti a šikovnosť

Technické znalosti:
* znalosť OS MS Windows, MS Azure (iné výhodou), základná znalosť MS SQL
* tvorba scriptov (PowerShell)
* znalosť IIS a aplikácií na báze .Net
* skúsenosti s ladením výkonu serverov – na úrovni OS, aj aplikácií
* používateľská znalosť on-premise virtualizačných riešení

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov