Pridať inzerát

Aftersales Manager

S&you by SYNERGIE

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacFinálna výška platu môže byť navýšená v závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme do tímu šikovného Aftersales koordinátora, ktorý bude zodpovedať za projekty na celom území SR. Ak máte skúsenosti z automobilového priemyslu, lákajú Vás výzvy a hovoríte po anglicky, neváhajte a pošlite nám Váš životopis ešte dnes.

Vašou zodpovednosťou bude:
* Spolupracovať so sieťou predajcov a opravcov v oblasti aftersales služieb, servisu a obchodu s náhradnými dielmi
* Zavádzať programy spoločnosti a ich podpora a koordinácia (sezónne akcie a pod.)
* Stanoviť predajné ciele náhradných dielov a príslušenstva s predajcami či opravcami
* Pripraviť a následne vyhodnocovať plány opravcov a predajcov
* Pravidelne a štruktúrovane navštevovať opravcov v celej SR

* Zaujímavý bonusový systém
* 5 dní dovolenky naviac
* Služobný automobil aj na súkromné účely
* Spoluprácu s medzinárodným tímom
* Stravné lístky hradené zamestnávateľom v plnej sume
* Sick days
* Atmosféra rodinnej firmy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je zástupca výrobcu kvalitných motorových vozidiel importovaných na Slovensko zo zahraničia. Kancelária spoločnosti v Bratislave Vás privíta rodinnou atmosférou v príjemnom prostredí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

* Technické alebo technicko-ekonomické vzdelanie (min. SŠ)
* Skúsenosť z automobilového odboru a pozitívny vzťah k automobilom
* Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom – úroveň B1
* Iniciatívny a samostatný prístup
* Orientácia na zákazníkov
* Dobré komunikačné zručnosti
* Asertivita
* Znalosť práce s PC a MS Office na pokročilej úrovni
* Ochota cestovať v rámci servisnej siete, celé územie SR

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov