Pridať inzerát

Účtovník Bankových operácii ENG

S&you by SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacNástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popredná svetová telekomunikačná spoločnosť, ktorá aktuálne poskytuje služby viac ako 180 miliónom zákazníkov vo viac ako 50 krajinách sveta hľadá do svojho tímu schopného PTP účtovníka bankových operácii.

• Účtovanie a párovanie bankových výpisov
• Kontrolovanie platobných návrhov
• Uzávierkové práce
• Optimalizovanie procesov
• Riešenie reklamácii
• Školenie kolegov

• Občasný home office (po dohode s nadriadeným)
• Možnosť kariérneho rastu
• Teambuildings
• Sick Days
• Multisport karta
• Zľavy na vybrané produkty
• Stravné lístky, ročný bonus a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient je jeden z popredných svetových telekomunikačných spoločností so sídlom vo viac ako 50 krajinách sveta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Anglický jazyk B2 A Nemecký jazyk B1
• 2+ roky skúseností z oblasti účtovníctva/ bankových operácii
• Znalosť SAP nutnosťou
• Zodpovednosť a precíznosť

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov