Pridať inzerát

Procesný inžinier

S&you by SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacFinálna výška platu môže byť navýšená v závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient hľadá do svojho tímu Procesného inžiniera. Ak vás zaujíma automobilový priemysel, ste technicky zdatný a lákajú vás výzvy, neváhajte a kontaktujte nás už dnes.

• Definuje a implementuje proces, jeho ohodnotenie a industrializáciu
• Plánuje a koordinuje projekty v spolupráci s inými oddeleniami (kvalita, nákup, výroba)
• Riadi projekty v industrializačnej fáze a zabezpečuje harmonogram a kapacitu pre výrobu
• Plánuje a optimalizuje výrobné linky a stanice
• Zabezpečuje krízové režimy projektov, Effects analýzy (FMEA) a procesné analýzy
• Stanovuje ciele zverených projektov
• Podporuje spúšťanie nových
• Podľa potreby vedie celý tím z pozície PLTL (Plant launch team leader).
• Zabezpečuje hladký priebeh spúšťania a nábehu nových projektov
• Zabezpečuje zvyšovanie efektivity a produktivity

• Práca v medzinárodnej spoločnosti
• Semestrálne bonusy
• Príspevok zamestnávateľa na 3.pilier DDS
• Odborné a jazykové vzdelávanie
• Široká sieť zamestnaneckých zliav a výhod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient je jeden zo svetových lídrov v oblasti automobilového a technologického priemyslu. Poslaním spoločnosti je inšpirovať k bezpečnejšej, pohodlnejšej, prispôsobenejšej a udržateľnejšej mobilite.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Minimálne 2 roky skúseností s procesmi vo výrobnej spoločnosti, pref. automotive
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni slovom a písmom
• Schopnosť riešiť problémy
• Dobré komunikačné schopnosti
• Zodpovednosť

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov