Pridať inzerát

Field Service Engineer

S&you by SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacod 1700€ brutto/ mesiac (navýšenie závisí od skúseností kandidáta)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného odborníka z oblasti elektrotechniky, ktorý sa stane súčasťou úspešnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti enegetiky. Kandidát bude zodpovedný za servis u zákazníka a tiež technickú podporu priamo z pracoviska v Trenčíne. Zamestnanec, ktorého hľadáme by mal byť proklientsky orientovaný, pozitívne naladený a mal by byť schopný poskytnúť kvalitný zákaznícky servis a podporu.

Vašou úlohou bude:

* údržba a servis zariadení priamo u zákazníka (slnečné kolektory/e-mobilita)
* komunikácia s klientom a tiež s ostatnými kolegami vrámci tímu na profesionálnej úrovni
* kontrola, testovanie zariadení a následné udeľovanie potrebnej certifikácie
* podpora zákazníka na diaľku, riešenie inštalácií a odstraňovanie nedostatkov na produktoch
* podpora zákazníka telefonicky
* zodpovednosť za dokumentáciu potrebnú na interný reporting
* zodpovednosť za užívateľský tréning u zákazníka
* kontrolný audit zariadení priamo u zákazníka za cieľom zvyšovania efektivity
* odporúčania na základe zistení z interného auditu
* príprava podkladov pre ďalších členom tímu

* práca v zaujímavom odvetví, pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
* práca v menšom a príjemnom pracovnom kolektíve
* zaujímavé platové ohodnotenie a 10% ročný výkonnostný bonus
* 3 sick days nad rámec bežnej dovolenky
* flexibilná pracovná doba

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: foris@sandyou.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti energetiky a elektrotechniky. Spoločnosť sa zameriava hlavne na obnovitelné zdroje a solárnu enegiu. Na Slovensku má menšiu pobočku v Trenčíne.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* minimálne 3 roky skúseností na pozícii Technical Service alebo Field Engineer
* vysokoškolské vzdelanie v oblasti elektrotechniky
* vhodní sú aj kandidáti s elektrotechnickou priemyslovkou, v tomto prípade je potrebné mať minimálne 10 rokov skúseností na pozícii Technical Service alebo Field Engineer
* certifikát 508/2009 § 22 alebo §23 na prácu v elektrotechnike
* skúsenosť s AC/DC
* schopnosť porozumieť elektrotechnickej dokumentácii, nákresom a schémam
* ochota cestovať za zákazníkom vrámci lokalít Slovensko, Česko, Poľsko a Maďarsko
* vodičské oprávnenie
* ochota prenášať a zdvíhať ťažké zariadenia a prístroje
* profesionalita, komunikatívnosť a otvorenosť
* flexibilita a schopnosť zvládať stres
* anglický jazyk na úrovni B2
* poľský, alebo maďarský jazyk výhodou

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov