Pridať inzerát

Interný Recruiter v TOP medzinárodnej spoločnosti

S&you by SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac*Závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: *Závisí od možností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre poprednú globálnu spoločnosť v oblasti e-commerce a spracovania dát hľadáme šikovného Recruitera, ktorý zastreší celý náborový proces od A po Z. Pokiaľ máte predchádzajúce skúsenosti v recruitmente, pokročilú angličtinu a láka vás dynamické prostredie rýchlo sa rozvíjajúcej firmy, táto príležitosť je pre vás to pravé.

Náplň práce:
*Komunikácia s hiring manažérmi, definovanie požiadaviek na kandidáta
*Vyhľadávanie kandidátov z rôznych zdrojov
*Aktívne oslovovanie kandidátov
*Proaktívna komunikácia s kandidátmi, ich motivovanie, vzbudenie záujmu
*Organizovanie jednotlivých kôl vo výberovom procese v spolupráci s hiring manažérmi
*Zastrešenie procesu ponuky
*Budovanie siete kontaktov

*Skvelé mzdové podmienky a bonusy
*Extra dovolenka
*Možnosť pracovať z domu
*Ročný budget na vzdelávanie
*Príspevok do 3. piliera
*Práca v príjemnom a priateľskom tíme
*Interné akcie a teambuildingy

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: paraskova@sandyou.cz

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v oblasti spracovania veľkého množstva dát. Jedná sa o medzinárodne uznávanú platformu, ktorá je schopná zhromažďovať, analyzovať a aktivovať údaje o zákazníkoch v reálnom čase prostredníctvom viacerých kanálov. Medzi jej zákazníkov patria top spoločnosti z celého sveta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

*Minimálne 2 roky skúseností v oblasti recruitmentu či už z interného náboru, alebo z agentúrneho prostredia
*Skúsenosti so zastrešením celého náborového procesu od A po Z (od sourcingu, cez pohovory až po ponuku kandidátovi)
*Pokročilá znalosť angličtiny – budete využívať interne pri komunikácii s kolegami, ale aj externe s kandidátmi
*Skvelé komunikačné a organizačné schopnosti
*Proaktívna priateľská osobnosť

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov