Pridať inzerát

Servisný technik výťahov

S&you by SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac1100 (finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme servisného technika výťahov pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 25 rokov. Ak chcete pracovať v teréne, zaujímate sa o elektroniku a moderné technológie, tak neváhajte a kontaktujte nás.

Náplňou Vašej práce bude:

* Vykonávanie všetkých druhov opráv výťahov
* Pravidelný servis výťahov, vrátane prevencie
* Zodpovednosť za dodržiavanie termínov servisných činností
* Komunikácia s prevádzkovateľmi výťahov

* Zaškolenie v technickej oblasti a ďalšie vzdelávanie
* Možnosť kariérneho rastu
* Mesačný aj ročný bonus
* Príplatky za pohotovosť
* Firemné auto aj na súkromné účely (po skúšobnej dobe)
* Benefitná cafetéria s budgetom 500 eur/rok
* Príspevok na šport (karta MultiSport)
* Príspevok na DDS nad rámec zákona
* V prípade potreby zabezpečenie ubytovania v Bratislave
* Odmeny pri pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie a iné

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: moldova@sandyou.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť s centrálou vo Švajčiarsku. Je svetovou jednotkou v predaji eskalátorov a európskou jednotkou v predaji výťahov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

* Vzdelanie v odbore elektro
* Záujem o elektroniku a moderné technológie
* Ochota na sebe pracovať a chuť učiť sa nové veci
* Prozákaznícky prístup
* Samostatnosť, spoľahlivosť
* Odborná spôsobilosť (§ 21 vyhl. 508/2009 Z. z. a vyššie, § 18 výhodou)
* Skúsenosti so servisom výťahov veľkou výhodou

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov