Chief Accountant (samostatnosť, flexibilita, stabilita, zaujímavé benefity)

S&you by SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1800€ (finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného hlavného účtovníka, ktorý zastreší komplexné účtovníctvo pre portfólio pridelených klientov na Slovensku. Pozícia ponúka obrovskú flexibilitu aj v rámci implementácie nových účtovníckych procesov či metód.

Vašou náplňou práce bude zastrešenie komplexného účtovníctva vybraných klientov v rámci čoho sa budete venovať :
* vedeniu podvojného účtovníctva
* príprave a kontrole výkazov DPH (daň z príjmu, daň z motorových vozidiel)
* štatistickým výkazom, reportingu a konsolidovanému skupinovému reportingu
* aktívnej komunikácii s klientmi
* mentoringu kolegov

* 13. plat + odmeny
* flexibilná pracovná doba
* možnosť home officu
* interné a externé školenia hradené zamestnávateľom
* kariérny rast
* multisport karta, strávne lístky

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom alebo telefonicky: foris@sandyou.sk / +421 905 924 483

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť pôsobiaca viac ako 20 rokov na slovenskom a českom trhu, poskytujúca komplexný finančný servis viac ako 250 klientom.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* minimálne 3 ročná predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii
* angličtina na plynulej úrovni (B2-C1)
* zodpovednosť a samostatnosť
* ochota vzdelávať sa a profesionálne rásť

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SYNERGIE Slovakia s.r.o.
Dunajská 4
811 08 Bratislava