Senior analytik marketingových kampaní (SQL - bankové prostredie)

S&you by SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 EUR/brutto (plus ročný bonus a zaujímavé benefity - finálna výška fixného platu bude dohodnutá v závislosti od predošlých skúseností)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte prax v oblasti marketingových analýz? Ovládate SQL a Excel na pokročilej úrovni?

Našim klientom je veľmi úspešná a kreatívna banka, ktorá do svojho CRM tímu hľadá nového kolegu, ktorý bude zastrešovať nastavovanie, rozbeh a vyhodnocovanie marketingových kampaní na rôzne produkty.

Aké budú Vaše zodpovednosti?

* spolupracovať pri tvorbe CRM stratégie a nastavovaní fungovania CRM procesov;
* plánovať, realizovať, vyhodnocovať a zefektívňovať direct marketingové kampane
* pracovať s analýzou zákazníckych dát, identifikovať potreby klientov banky, vytvárať klientske segmenty
* navrhovať inovácie procesov a systémov
* spolupracovať s ostatnými útvarmi banky a dodávateľmi
* spolupracovať na zverených projektoch banky

Spoločnosť ponúka širokú paletu benefitov. Budú upresnené na online stretnutí.

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: hroncakova@sandyou.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je úspešná slovenská banka.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa
* min. 3 roky praxe v oblasti riadenia a analýzy priamych marketingových kampaní a tiež CRM
* pokročilá znalosť MS Excel a SQL ako užívateľ (bude testované vo výberovom procese)
* skúsenosťs nástrojmi pre marketingový cloud a kampaňový manažment pre direct marketing
* Anglický jazyk min. B1 úroveň (pasívna znalosť)
* analytické myslenie, kreativita a orientácia na riešenie
* komunikačné zručnosti, tímový prístup

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

S&you - SYNERGIE
Dunajská 4
811 08 Bratislava