Pridať inzerát

Junior špecialista pre klientov (český jazyk)

S&you by SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR/ brutto (+variabilná zložka)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi komunikujete s ľuďmi a nerobí Vám problém vyhľadávať informácie, zdvihnúť telefón a rozprávať sa s klientami?

Ak je čeština Váš rodný jazyk, máte zároveň českú národnosť a zvládate bezprostrednú komunikáciu, hľadáme práve Vás. Znalosť angličtiny nie je podmienkou, no môže sa stať Vašou veľkou výhodou.

O čom bude Vaša každodenná práca?

* internetové rešerše na rôznych portáloch či sociálnych sieťach
* emailová aj telefonická komunikácia s klientami
* spolupráca s interným obchodným tímom
* pravidelné reportovanie výsledkov

* variabilná zložka k mesačnému platu
* prostredie medzinárodnej spoločnosti
* príjemný kolektív a priateľský team leader

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: angerova@sandyou.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť s centrálou vo Veľkej Británii, ktorá sa zaoberá prenájmom zariadení pre výrobný sektor. Ponúkajú širokú škálu riešení pre potreby rôznorodých zákazníkov. Spoločnosť pôsobí na európskom trhu od roku 1973 a úspešne napĺňa celoeurópske štandardy kvality. Udržateľnosť je pre nášho klienta najvyššou prioritou, pretože dopyt po ekologicky šetrných výrobkoch je vysoký a stále rastie. Pridajte sa do tímu nášho klienta a pomôžte mu ďalej sa rozvíjať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Ukončené VŠ vzdelanie podmienkou
* 1 rok skúseností na prozákazníckej pozícii
* Český jazyk ako rodený hovoriaci (C2)
* Silné PC zručnosti - MS Office, Internet, sociálne siete
* Silné komunikačné zručnosti, sebadôvera a proklientska orientácia
* Schopnosť vyhľadávať informácie, nevzdávať sa a sústrediť sa na cieľ

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SYNERGIE Slovakia s.r.o.
Dunajská 4
811 08 Bratislava