Pridať inzerát

Senior koordinátor pre mzdy (francúzština)

S&you by SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2000 EUR/brutto (ohodnotenie bude nastavené vzhľadom k skúsenostiam kandidáta)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je známa a etablovaná online spoločnosť, ktorá je svetový lídrom na trhu v online predaji a aktuálne rozširuje svoj špičkový tím mzdových špecialistov. Hľadáme pre nich payroll expertov, ktorý už majú za sebou aj náročnejšie projekty a vedia ako nastavovať procesy.

Môžete sa tiež rozhodnúť, či sa stanete súčasťou tohto skvelého tímu v Bratislave alebo v Prahe (táto pozícia však nie je "práca z domu/na diaľku", ak nerátame prechodné obdobie Covidu).

Znie to pre Vás zaujímavo? Čítajte prosím ďalej a dozviete sa tak, čo bude Vašou úlohou na dennej báze.

* zlepšovania procesov oddelenia v spolupráci s Operational Excellence teamom
* účasť na zaujímavých školeniach v rámci Payroll Academy
* prinášanie vlastných nápadov a vedenie zaujímavých projektov v payrolle
* zhromažďovanie dát potrebných pre výpočet miezd z HR databázy a ich následná kalkulácia
* kontrola správnosti dát a mzdový kontrolling (analýza a reporting)
* spolupráca s personálnym oddelením ohľadom dotazov zo strany zamestnancov, legislatívnych noviniek a taktiež požiadaviekzo strany pobočiek
* spolupráca s účtovným oddelením a poskytovanie potrebných výstupov/dát
* kontakt s tretími subjektami a inštitúciami ohľadom reportovania požadovaných dát

K platovému ohodnoteniu prislúcha aj sign-on bonus plus možnosť zapojiť sa ako akcionár do shareholder programu v rámci spoločnosti.

Spoločnosť taktiež poskytuje benefity ako home office, extra dni dovolenky, jazykové kurzy, ročné členstvo v súkromnej klinike, životné poistenie a veľa iných.

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: hroncakova@sandyou.sk.

Výberový proces prebieha online vzhľadom ku Covid situácii a žaškolenie na túto pozíciu bude buď priamo v kancelárii alebo online na home office (v závislosti od preferencií kandidáta).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je známa medzinárodná značka zo sveta online businesu. Svoje sklady a pobočky má už takmer po celom svete s viac ako 500 tisíc zamestancami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi si s vami zatelefonujeme, ak spĺňate nasledovné kritériá:

* Min. 3 roky skúseností v oblasti mzdovej administratívy alebo mzdového účtovníctva
* Vysokoškolské vzdelanie (ideálne v oblasti ľudských zdrojov, účtovníctva, obchodu a podobne)
* Plynulá znalosť anglického a francúzskeho jazyka
* Pokročilá znalosť MS Excel
* Výborné analytické zručnosti a zmysel pre detail
* Záujem vzdelávať sa a rásť v oblasti mzdovej agendy

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

S&you - SYNERGIE
Dunajská 4
811 08 Bratislava