Pridať inzerát

Senior účtovník

S&you by SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacod 1500 € brutto mesačne (závisí od skúseností daného kandidatá )
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a samostatného senior účtovníka, ktorý má skúsenosti s komplexnou účtovnou agendou, vrátane daní a závierok. Úspešný uchádzač si bude organizovať čas a prácu podľa seba a bude súčasťou mladého tímu v príjemnom prostredí, kde vládne dôvera a férový prístup.

Vašou úlohou bude:
* spracovanie komplexného účtovníctva pridelenej skupine klientov
* vystavovanie faktúr, zasielanie mailov klientom, zasielanie upomienok
* vyúčtovanie projektov a príprava platobných príkazov
* projektové vedenie junior účtovníka
* komunikácia s inštitúciami soc.zabezpečenia, daňovým úradom
* starostlivosť o cca 10 klientov, v zavislosti od naročnosti
* reporting

* odmeny za výkon a koncoročný bonus
* flexibilný home office
* zaškolenie, tréning a rýchly kvalifikačný rast
* gastrokarta bez zrážok zo mzdy
* zaujímavé firemné akcie
* príijemná pohodová atmosféra s flexibilným pracovým časom

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: gal@sandyou.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je účtovnícka spoločnosť pôsobiaca v Čechách a na Slovensku s viac ako 250 klientami a s 18 ročnou históriou.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* min. 3 roky praxe oblasti kompexného účtovníctva (vrátane daní, DPH a závierok)
* pokročilá znalosť MS Office
* zakladná znalosť anglického jazyka - skôr na písomnú komunikáciu a čítanie dokumentácie
* znalosť programu Pohoda výhodou
* samostatnosť, zmysel pre detail, zodpovednosť

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SYNERGIE Slovakia s.r.o.
Dunajská 4
811 08 Bratislava