Pridať inzerát

Manipulant vo výrobe s VZV (Vodič VZV)

S&you by SYNERGIE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacod 850€ + bonusy a príplatky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča VZV do medzinárodnej spoločnosti v Novom Meste nad Váhom. Ide o prácu na zmeny v príjemnom a čistom prostredí. Doprava zabezpečená z Piešťan a Trenčína. Stravovanie možné na pracovisku.

Náplň práce:

*zaskladnovanie balíčkov
*vyskladnovanie balíčkov
* preváženie materiálu
* manipulácia s tovarom
* výpomoc vo výrobe
* starostlivosť o VZV
* práca so skenerom

*jedna pracovná zmena v klasickom pracovnom čase,
*možnosť dochádzkových bonusov ( 150 Eur vyplácaný kvartálne)
*výkonnostný bonus
*stravné lístky
*veľa voľného času,
*výborná - dostupná lokalita,
*možnosť kariérneho rastu,
*budovanie nového kolektívu.

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: maliarikova@synergie.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistická spoločnosť s unikátnou službou fulfillment, outsourcing skladovania a odosielania balíkov pre firmy (eshopy, výrobcovia).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*chuť pracovať
*dobrá nálada
*skúsenosť s retrakom

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SYNERGIE Slovakia s.r.o.
Dunajská 4
811 08 Bratislava