Pridať inzerát

Network engineer

S&T Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacHorná hranica mzdy bude závisieť od reálnych skúseností a znalostí uchádzača. Po ukončení skúšobnej doby odmeňovanie v zmysle interných smerníc (variabilná zložka mzdy a pod.).
  • Termín nástupu: 01.03.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu "sieťového špecialistu" so skúsenosťami najmä v oblasti CISCO technológie, s miestom výkonu práce Žilina (primárne), prípadne Bratislava.

Ako sieťový špecialista budeš zodpovedný za návrhy riešení pre našich zákazníkov, následnú implementáciu, prevádzkovú a servisnú starostlivosť. Ako GOLD partner CISCO poskytujeme primárne služby na uvedené technológie ale na základe požiadavky zákazníka konzultujeme architektúru a návrhy aj v oblasti iných produktov.

Základná pracovná náplň:
- Spolupráca pri návrhu riešenia sieťovej architektúry: switche, firewall, routre, , wifi riadené WLC, MERAKI resp. iné SDN riešenia, základy Security a Unified communication.
- Dizajn, koordinácia a implementácia nových riešení a bezpečnostných prvkov.
- Routing / switching, WIFI, správa Firewall-ov.
- Inštalácia, konfigurácia a optimalizácia rôznych IP/Networking zariadení. Tvorba dokumentácie.
- Prevádzková podpora a servis implementovaných riešení zákazníka.
- Prevádzková podpora a servis internej sieťovej infraštruktúry.
- Školenie klientov a dokumentácia implementovaných riešení.

Flexibilná pracovná doba, možnosť občasného home-office.
Možnosť absolvovať viacero technických školení za danú oblasť.
Priateľská pracovná atmosféra, kultúra otvorenej komunikácie.
Stravovacie poukážky / Finančný príspevok na stravovanie, pitný režim.
Oddychová a relaxačná zóna.
Kontinuálne vzdelávanie.
Fitness program MultiSport.
Jazykové kurzy.
Zamestnanecké a športové podujatia.
Notebook, mobilný telefón.
Family Package - zvýhodnené balíky služieb mobilného operátora pre rodinných príslušníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Cisco Certified Network Associate (CCNA) - Pokročilý
CCNA routing and switching - Pokročilý
Firewall - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

1. CISCO Certified Network Associate (CCNA) - platný certifikát a praktické skúsenosti.
2. Vítané sú znalosti a skúsenosti s technológiami: Juniper, HP, F5, CheckPoint, Riverbed, Palo Alto (konfigurácia a administrácia zariadení, riešenie problémov s TAC vendora resp. klientom).
3. Vedomosti a praktické skúsenosti na úrovni CISCO - CCNA, CCNP.
4. Znalosť TCP/IP protokolu - sieťová komunikácia - vyššie úroveň, praktické skúsenosti, projekty.
5. Minimálne prax 2-3 roky v oblasti networkingku.
6. Vítané sú skúsenosti s návrhom cloudových riešení.
7. Spoľahlivosť, dôslednosť, tímová práca, zodpovednosť.
8. Dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, samostatnosť.
9. Ochota vzdelávať sa.

S&T Slovakia patrí do nadnárodnej spoločnosti S&T AG (www.snt.at) so sídlom v Linzi, ktorá má zastúpenie vo viac ako 30 krajinách a patrí medzi najväčších dodávateľov IT riešení a služieb v regióne strednej a východnej Európy. S&T Slovakia sa zameriava predovšetkým na oblasti IT a podnikového poradenstva, implementácie a podpory riešení SAP a nástrojov nasadenia pre Business Intelligence. Spoločnosť poskytuje všetky druhy služieb od nákupu až po plánovanie a realizáciu komplexných sieťových, úložných a bezpečnostných riešení a riešení pre prevádzku virtuálnych dátových centier, ako aj služby v oblasti cloud computingu. Viac informácií nájdete na našej stránke: www.snt.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov