Pridať inzerát

Elektrikár / pomocník pre elektrikára

S.R.WELDINGSTEEL

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pécs, Maďarsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 11 EUR/hod.Splatnosť faktúr 16 dní
  • Termín nástupu: 7/2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž rozvodov v budovách pod zodpovedným pracovníkom.

Na projekt sú potrebné dve skupiny pracovníkov:
1.) Elektrikári musia mať platné vyhlášky 22§ (samostatný elektrotechnik)

2.) Elektrikári na pomocné práce (vedomosti zapojenie elekto-obvodov bez nutnosti vyhlášky)

✅ Miesto výkonu práce - Pécs
✅ Nástup - 7/2021
✅ Doba projektu - Dlhodobo!
✅ Práca - 10 hod./denne aj víkendy
✅ Ubytovanie - hradené a zabezpečené
✅ Plat:
Elektrikár s vyhláškou najmenej §22 - 12,-Eur/hod.
Pomocný elektrikár bez vyhlášky - 11,-Eur/hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
⏩ Elektrikári - PLATNÉ VYHLÁŠKY najmenej §22
⏩ Elektrikári na pomocné práce - VEDOMOSTI ZAPOJENIA ELEKTRO-OBVODOV bez nutnosti vyhlášky

S.R. - WELDINGSTEEL je rýchlo rozvíjajúca sa slovenská firma, ktorá dodáva zváračské, zámočnícke a montážne služby v zahraničí, najmä v Nemecku a Škandinávii a našim zákazníkom tak pomáha dodávať špičkové služby konečným klientom v energetickom, konštrukčnom a stavebnom priemysle . Naším cieľom je stať sa najväčšou a najznámejšou firmou v odvetví sprostredkovania zváračských, zámočníckych a montážnych služieb a mať pobočky na všetkých kontinentoch. Tento cieľ pre nás predstavuje veľkú výzvu a uvedomujeme si, že nebude jednoduché ho dosiahnuť. Na to aby sme náš cieľ dosiahli je pre nás kľúčové mať v tíme správnych ľudí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

S.R. - WELDINGSTEEL s.r.o.
Ernestova bašta 2
940 02 Nové Zámky