Pridať inzerát

Administratívny/a pracovník/čka

S-Line Systems, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martina Rázusa, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiacPonúkame ohodnotenie na základe výkonu, ( fix a variabilná zložka) základ je 750 e, no určite nechceme, aby človek zarábal minimálku, na tomto poste je to odmena cca 1000- 1200 v hrubom, čím viac stihneš, tým viac zarobíš. Šikovný človek si vie vyrobiť aj 1500 eur.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu priberáme posilu, ktorá nám pomôže veci posunúť zase o čosi bližšie k nášmu cieľu - stať sa najlepšou firmou v sprostredkovaní pohodlia domácnostiam a firmám v oblasti chladenia a vykurovania na celom Slovensku.
Máme na palube ľudí, ktorí do toho dávajú srdce. Našim zákazníkom dodávame už 11 rokov kvalitne, včas a profesionálne, viac o nás nájdeš na webe: slinesystems.sk

Hľadáme talentovanú osobnosť s jasným myslením, vysokou mierou etiky a dobrým vzťahom k číslam.
Potrebujeme človeka s rovným charakterom, ktorý jasne povie, že niečomu nerozumie, no takisto vie prebrať zodpovednosť a produkovať.

Tvojou náplňou práce bude fakturácia, práca s pokladňou, bankovým účtom (nastavovanie úhrad, samotné uhrádzanie), prácu s objednávkami, komunikáciu s uchádzačmi o prácu, ale aj prácu so štatistikami, zmluvami a pod.

Veríme, že firmu netvoria stroje a autá, ale hlavne ľudia v nej. Vážime si talenty a chceme mať pri sebe tých, ktorí sa neboja výziev, a chcú budovať hodnoty.
Pokiaľ hľadáš prácu, kde sa treba len posadiť a byť, tak toto určite nie je pre teba.
Očakávame vysoké nasadenie a chuť sa posúvať vpred.
Ponúkame zázemie stability fungovania, ohodnocovanie na výkon, dlhodobú spoluprácu, vzdelávanie a kariérny rast.

Ak sa chceš učiť, posúvať sa, pracovať v tíme skvelých ľudí, robiť niečo zmysluplné, kde si sám/sama vieš ovplyvniť veľkú časť svojej výplaty a nebojíš sa výziev, ozvi sa teraz na [email protected]
Pošli svoje CV a dôvod, prečo chceš pre nás pracovať.
Ozývame sa každému uchádzačovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- zmysel pre detail/ precíznosť
- vysoká miera etiky
- samostatnosť
- schopnosť rozhodnúť sa
- orientácia na riešenia
- dobrá komunikácia

S-Line Systems, s. r. o. dodáva materiál a služby pre vykurovanie a chladenie budov - podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlá, stropné chladenie, rekuperácie, fotovoltaiku. www.slinesystems.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov