Pridať inzerát

Si dobrý šofér a rýchlo sa učíš nové veci?

S-Line Systems, s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiacMzdové podmienky Ponúkame ohodnotenie na základe výkonu, ( fix a variabilná zložka) základ je 750 e, no určite nechceme, aby človek zarábal minimálku, na tomto poste je to odmena cca 1000- 1200 v hrubom
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme firma s 11 ročnými skúsenosťami. Pomáhame rodinám a firmám hlavne v Žilinskom kraji vytvoriť prijímené prostredie pre život a podnikanie cez profesionálnu službu v oblasti vykurovania a chladenia, rekuperácie, fotovoltaiky.

Hľadáme do svojho tímu človeka, ktorý chce kombinovanú prácu - v sklade v Žiline a zároveň nemalú časť svojho dňa tráviť šoférovaním ( máme regionálnych partnerov po celom Slovensku, čiže je potrebné im rozvážať tovar zo skladu).

Náš sklad obsahuje viac ako 3000 položiek, momentálne prechádza reorganizáciou a makáme na tom, aby pri nástupe nového kolegu, bol tip top:)
Potrebujeme k sebe človeka, ktorý sa vie rýchlo zorientovať v našom segmente, výhodou sú skúsenosti z tohto odboru.
Samozrejme, kde je vôľa, tam je cesta, preto veríme, že každý, kto sa to chce naučiť, to aj zvládne.

Vašou náplňou práce bude pod vedúcim skladu zabezpečovať plynulý chod - výdaj a príjem, kontrolu tovaru, jeho rozvoz. Dáme vám na starosť údržbu vozového parku (momentálne 3 autá), pravidelné inventúry. Na všetko máme spísané pracovné postupy, čiže kvalitné zaškolenie na začiatku je samozrejmosťou.

Máme 4 členný a veľmi ochotný tím, dobre spolu vychádzame a vzťahy sú pre nás veľmi dôležité. Veríme, že človek v práci trávi tretinu svojho života a preto by to nemala byť "len práca".

Máme víziu vytvoriť najúspešnejšiu firmu v dodávke materiálov a pridružených služieb v oblasti chladenia a vykurovania. Chceme rásť a potrebujeme tvoju pomoc.

Pokiaľ sa nebojíš práce, šoférovania dodávky do 3,5 tony, prihlás sa. Ak je v tebe potenciál, chceš sa učiť, radi ti sprostredkujeme vzdelávanie.
Ak chceš kariérne rásť, si na správnom mieste.

Ako hovoril Baťa: "nevieš - naučíme ťa, keď nerozumieš - vysvetlíme ti, keď nemôžeš- pomôžeme ti, no keď nechceš, -rozídeme sa".

Veríme, že firmu netvoria stroje a autá, ale hlavne ľudia v nej. Vážime si talenty a chceme mať pri sebe tých, ktorí sa neboja výziev, a chcú budovať hodnoty.

Ponúkame zázemie stability fungovania, ohodnocovanie na výkon, dlhodobú spoluprácu, vzdelávanie a kariérny rast.

Ozvi sa ešte dnes na [email protected] , pošli svoje CV a dôvod, prečo chceš pracovať práve pre nás. Ozývame sa KAŽDÉMU uchádzačovi.
U nás vždy vieš na čom si.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť
orientácia na riešenia
zodpovednosť
samostatnosť
spoľahlivosť
potreba sa učiť a rásť
vysoká miera etiky
dobrá komunikácia a orientácia na zákazníka

S-Line Systems, s. r. o. dodáva materiál a služby pre vykurovanie a chladenie budov - podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlá, stropné chladenie, rekuperácie, fotovoltaiku. www.slinesystems.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov