Pridať inzerát

Pomocný administratívny pracovník

S-Line Systems, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martina Rázusa, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 900 EUR/mesiacFixná mzda 650 Eur + Odmeny podľa odmeňovacieho systému bez hornej hranice
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu v ktorej neupadneš do stereotypu? Máš chuť sa učiť nové veci a tvrdo na sebe makať, aby si kariérne rástol/a?

Ak si si na toto všetko odpovedl/a ÁNO hľadáme práve teba! :)

Tvojou úlohou bude:
vykonávať pomocné administratívne práce
fakturácia
tvorba cenových ponúk
vydávanie drobného materiálu zo skladu
prijímanie objednávok
vybavovanie reklamácií
komunikácia so zákazníkmi
tvorba cenníkov a rôznych dokumentov
prieskumy - zisťovanie potrieb zákazníka
vytváranie reklamných a propagačných materiálov
propagáciu príspevkov na soc. sieťach
správa WEB stránky

Toto všetko zvládneš pod vedením našej vedúcej, pri ktorej sa zoznámiš s oddeleniami obchodu, marketingu a oddelenia technickej prípravy v priebehu prvých 3 mesiacov.

Keď toto zvládneš a tvoje štatistiky nám dokážu, že si prínosom pre našu firmu, majiteľ našej firmy si s tebou veľmi rád vychutná kávu pri ktorej preberiete tvoje ďalšie kariérne kroky u nás v S-Line Systems a spoločne vyberiete oblasť, ktorú budeš posúvať ďalej k ešte väčšiemu úspechu.

Pripravili sme pre Teba stabilitu, dobré vzťahy, korektnosť a splnené sľuby. Spravodlivé odmeňovanie províznym systémom a veľa zábavy. Vieme oceniť schopných ľudí po každej stránke.
Vážime si životné hodnoty, ako je česť, pravda a úspech.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Základy
OMEGA - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od tebe očakávame?

- chuť učiť sa
- vysokú rýchlosť pri výkonne povinností
- ochotu
- samostatnosť
- zodpovednosť
- čestnosť
- behúhonnosť
- lojálnosť

S-Line Systems, s. r. o. dodáva materiál a služby pre vykurovanie a chladenie budov - podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlá, stropné chladenie, rekuperácie, fotovoltaiku. www.slinesystems.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov