Hľadáme skúsených predajcov materiálu pre vykurovanie/chladenie

S-Line Systems, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 650 EUR/mesiac+ odmeny podľa výkonu - bez stropu
  • Termín nástupu: ihneď/podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa chceš stať špičkou v predaji, kariérne rásť, prezentovať renomované značky, máš rád nové výzvy a chceš ešte niečo dokázať, poď k nám! Hľadáme práve teba! :)
Hľadáme obchodných zástupcov, ktorí budú aktívne vyhľadávať nových stabilných partnerov pre dlhodobú spoluprácu.

Budeš mať príležitosť preraziť na slovenskom trhu so stabilnou a rastúcou spoločnosťou. Podieľať sa na predaji produktov a služieb renomovaných značiek vo vykurovaní a chladení budov. To všetko Ti pôjde ľahšie s maximálnu podporou celého kolektívu (logistika, servis, aktívny marketing...).

Náplň práce:
- aktívny predaj materiálu a služieb pre inštalatérov vykurovania
- predvádzanie produktov a zaškolenie zákazníkov
- tvorenie obchodných stratégií a aktivít pre podporu značky
- školenia u dodávateľov
- obchodná agenda - cenové ponuky, objednávky, komunikácia so zákazníkmi

- možnosť nadštandardných neobmedzených príjmov závisiacich od tvojich výsledkov
- možnosť kariérneho postupu na obchodného manažéra
- investovanie do tvojich odborných školení, osobnostný a kariérny rast
- okamžitá možnosť nárastu mzdy v závislosti od rýchlosti zaškolenia
- intenzívne zaškoľovanie v prvých obdobiach
- zastupované značky sú lídrami na trhu
- férové jednanie, priateľská kultúra
- teambuildingy
- skvelý, veselý kolektív
- osobný automobil aj na súkromné účely

Ponúkame ti stabilitu, dobré vzťahy, korektnosť a splnené sľuby. Spravodlivé odmeňovanie províznym systémov a veľa zábavy. Vieme oceniť schopných ľudí po každej stránke. Vážime si hodnoty ako je česť, pravda a úspech.

Tešíme sa na všetkých záujemcov. Po odoslaní životopisu Ťa budeme kontaktovať emailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické - stavebné, elektrotechnické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v predaji, Prax s predajom stavebného materiálu

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny vzťah k stavebníctvu a predaju
- zodpovedný prístup k práci
- zameranie na cieľ
- dobré komunikačné schopnosti
- chuť učiť sa nové veci
- tímová práca
- predpoklad úspechu je tvrdá práca

Spĺňaš väčšinu našich predpokladov a máš chuť na sebe pracovať??
Tak nám pošli svoj životopis na kariera@slinesystems.sk a pridaj sa do nášho tímu.

S-Line Systems, s. r. o. dodáva materiál a služby pre vykurovanie a chladenie budov - podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlá, stropné chladenie, rekuperácie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Martina Rázusa1140/98
010 01 Žilina