Pridať inzerát

Účtovník/čka

S-Line Systems, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 200 EUR/mesiacFixná mzda 750 eur + Odmeny na základe mesačného provízneho systému.
  • Termín nástupu: 1.4.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme svedomitého a spoľahlivého Účtovníka/čku, ktorá sa vyzná vo svojom obore.
Vašou náplňou práce bude

- kompletné vedenie podvojného a jednoduchého účtovníctva
- účtovanie a kontrola došlých faktúr
- účtovanie bankových výpisov
- účtovanie a vedenie hotovostnej a registračnej pokladne
- účtovanie interných dokladov, zápočtov a majetku, rozúčtovanie miezd
- kontrola a príprava daňových priznaní k DPH
- kontrola účtov, správnosti, úplnosti a ich inventarizácie
- spracovávanie závierky účtovníctva, spracovanie a podanie daňového priznania k dani z
príjmu právnickej osoby, daňového priznania k dani z motorových vozidiel
- spracovávanie pracovných výkazov zamestnancov
- výpočet miezd, odosielanie mesačných hlásení na daňový úrad
- odosielanie výkazov do poisťovní
- odosielanie prihlášok a odhlášok zamestnancov do poisťovní
- spracovanie prehľadov mesačných nákladov spoločnosti
- administratíva

Ponúkame Vám:

- stabilné zázemie spoločnosti
- prácu v mladom a priateľskom kolektíve
- odmeňovanie k základnej mzde overeným províznym systémom
- podporu v ďalšom vzdelávaní a osobnom raste
- jednozmennú prevádzka
- stravné lístky
- zamestnanecké zľavy na tovar/ služby
- video školenia
- kariérny rast na pozíciu Finančného riaditeľa

Ak hľadáte iba "prácu", tak toto nie je určite pre Vás. Ak hľadáte výzvu a máte radi vysoké pracovné tempo, jasné pravidlá, pošlite životopis na e-mail kariera@univentazilina.sk a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Financie, Účtovníctvo

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
OMEGA - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Ekonóm, Účtovník
3

- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- cit pre detail
- samostatnosť
- rýchlosť
- lojálnosť

S-Line Systems, s. r. o. dodáva materiál a služby pre vykurovanie a chladenie budov - podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlá, stropné chladenie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Martina Rázusa1140/98
010 01 Žilina