Pridať inzerát

Skladník s rozvozom

S-Line Systems, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 000 EUR/mesiacFixná mzda 750 Eur + Odmeny podľa odmeňovacieho systému bez hornej hranice
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa šoférovanie? Zvládneš osobné auto aj dodávku do 3,5t?
Chceš sa stať súčasťou rastúcej firmy? Máš rád nové výzvy? Chceš niečo dokázať a pritom pomáhať iným? Vieš sa tešiť z práce? Si kolektívny hráč? Si rýchly a spoľahlivý? Staneš sa oporou pre svojich kolegov?

Hľadáme práve Teba!

Poď k nám!

Hľadáme poctivého, svedomitého, poriadkumilovného kolegu s ochotou učiť sa nové veci, ktorý nám pomôže v sklade s logistikou :

- Prípravou a rozvozom materiálu
- Kontrolou a dovozom tovaru
- Nákupom a výdajom materiálu
- Komunikáciou s dodávateľmi a odberateľmi
- Inventarizáciou skladových zásob pod vedením Vedúceho skladu
- Prípravou podkladov pre vedúceho skladu
- Evidenciou v skladovom hospodárstve
- Údržbou vozového parku a náradia
- Udržiavanie poriadku vo firemných priestoroch

Pripravili sme pre Teba stabilitu, dobré vzťahy, korektnosť a splnené sľuby. Spravodlivé odmeňovanie províznym systémom a veľa zábavy. Vieme oceniť schopných ľudí po každej stránke.
Vážime si životné hodnoty, ako je česť, pravda a úspech.

Ak budeš na sebe tvrdo pracovať, môžeš postúpiť na posť Vedúceho skladu a Logistiky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2022 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Teba očakávame?
- Fyzickú zdatnosť
- Aktívny vodič osobného auta
- Nebáť sa šoférovať dodávku do 3,5t
- Vysokú rýchlosť pri vykonávaní povinností
- Ochotu pomôcť a prijať pomoc
- Čestnosť, Úprimnosť, Bezúhonnosť
- Dodržiavať naše pracovné postupy
- Rozvíjať schopností a zručnosti
- Správne rozdelenie priorít

Hľadáme kolegu, ktorí je precízni, doťahuje detaily, zvládne komunikovať priamo so zákazníkom, dokončuje svoju prácu v termíne a na 100%.

Ak hľadáš iba "prácu", tak toto nie je určite pre Teba. Ak cítiš, že je toto pre Teba to pravé a vieš byť pre nás prínosom, pošli životopis na e-mail kariera@slinesystems.sk a my Ťa budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Tešíme sa na Teba!

S-Line Systems, s. r. o. dodáva materiál a služby pre vykurovanie a chladenie budov - podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlá, stropné chladenie, rekuperácie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Stanislav Jakubjak
Tel.: +421904081215
E-mail: poslať životopis