Pridať inzerát

Montážnik

S.D.E.K., s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacfinančné ohodnotenie podľa rakúskej kolektívnej zmluvy ca 25 000€ /brutto (plus ostatne) -finančné ohodnotenie SK živnosť 15€-18€/h
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž plastových okien
- nosenie okien

- zmluva v Rakúsku /- 13. a 14. plat/finančné ohodnotenie podľa rakúskej kolektívnej zmluvy
- alebo SK živnosť ,
- objednávky na montážne práce v Rakúsku a EU
- finančné ohodnotenie podľa rakúskej kolektívnej zmluvy
- zabezpečenie ubytovania na montážach v zahraničí ,hradene
-dlhodoba spolupraca
-pracovna ponuka aj pre neovladajucich nemecky jazyk (SK kolektiv)

Pre dalsie informacie ,ako cestovanie,ubytovanie pripadne dalsie dodatocne informacie ,zasielajte vase spravy na adresu :
a.ludwig@sdek.sk ,
a.ludwig@schimmelfrei.co.at
radi vam odpovieme na vase otazky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Drevospracujúci priemysel Výroba

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

Spoločnosť S.D.E.K, s.r.o začala svoje pôsobenie na Slovensku v roku 2003. Počas dlhoročného rastu a dôvery sa považujeme za vybudovanú strednú firmu. Spolupracujeme s viacerými zahraničnými montážnymi spoločnosťami najmä v Rakúsku, Nemecku, Holandsku a v iných krajinách EU. Zaoberáme sa predovšetkým so sadrokartónovými montážami, montážami z regálových systémov, priečok a závesných podhľadov, hotelových a kancelárskych zariadení, okien, dverí, podláh i kuchynského nábytku ako i zatepľovacími prácami. Dôvera, flexibilita a stopercentná orientácia na zakazníka je naším základným pilierom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Seberíniho 1
82103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Ludwig
Tel.: +421915839913
E-mail: poslať životopis