Pridať inzerát

Čašník/čašníčka

S.A. food s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Svätý Jur
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, príprava nápojov, výdaj jedál, výdaj denného obedového menu, prestieranie na akcie, udržiavanie čistoty na rajóne. Pracuje sa v systéme krátky/dlhý týždeň
Nedeľa – štvrtok 9:00 – 23:00
Piatok – sobota 9:00 – 24:00

Strava a pitný režim zabezpečený zamestnancom

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Garage Caffe Bar je otvorený od roku 2007
Pracovná doba: krátky / dlhý týždeň
Okrem tradičných jedál domácej a medzinárodnej kuchyne, ktoré aktualizujeme vždy v priebehu roka, ponúkame aj viac druhov jedál ako “Denné menu“ vo zvýhodnených cenách.
Taktiež ponúkame veľký výber pizze, teplých a studených nápojov, 2 druhy piva, alkoholické a miešané nápoje.