Čašník / Servírka / Floor Manager / Výčapný - Pilsner Restaurant U Kemov na Námestí SNP v Banskej Bystrici

RYO, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie SNP, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 - 5,5 EUR/hod.+ percenta z tržby + tringelty + mimoriadne odmeny + špecialna mzda za eventy
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi.
Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Uvádzanie hostí k voľným miestam na stolovanie.
Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov.
Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.
Evidovanie rezervácií a objednávok prijatých mailom, faxom, telefonicky alebo osobne

K platu + % z tržby +tringelty
Zabezpečená zamestnanecká strava a pitný režim
Mladý kolektív
Školenia, kurzy
Kariérny rast, rajónový systém (vlastná peňaženka)
Uprednostňujeme uchádzačov na dlhodobú spoluprácu (odpracovaných min.120h/mesiac)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Čašník, Barman

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívny, priateľský, čistotný, ústretový,

Pivný bar a Wine bar na námestí SNP v Banskej Bystrici, eventový priestor pre 150 osôb vhodný na svadby, oslavy, semináre a podobne.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pilsner Restaurant a Winebar U Kemov
Nám. SNP 20
97401 Banska Bystrica