Vodič taxislužby - výnimočný štartovací balík RYDE – už čoskoro začíname...

RYDE a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Váš zárobok bude závisieť od Vašej aktivity. Ak ste zodpovedný vodič s koncesiou taxikára a chcete jazdiť na novom, bezpečnom, ekologickom vozidle kedykoľvek a koľko budete chcieť, kontaktujte nás. My Vám v rámci zakúpeného balíku služieb RYDE zabezpečíme objednávky klientov a čo si vyjazdíte bude Vaše, bez provízie z tržby.
  • Termín nástupu: 15.07.2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nová spoločnosť RYDE hľadá vodičov taxi s dobrou znalosťou Bratislavy. Ste držiteľom platnej koncesie taxikára (ak ju nemáte, vybavenie trvá 30 dní), ste zodpovedný, spoľahlivý s ľudským prístupom a zároveň i výborným vodičom a bezpečnosť je pre nás prioritou? Pridajte sa k nám a prvým 50- tím vodičom ponúkame výnimočný štartovací balík služby RYDE. Pozor už čoskoro začíname.

Čo prináša naša nová spoločnosť RYDE pre Bratislavu? Sprostredkovanie služieb prepravy osôb prostredníctvom digitálnej aplikácie s novým jednotným vozovým parkom bezpečných automobilov s najnižšími emisiami a jazdami pre klientov za rozumné ceny. Nepotrebuješ svoje motorové vozidlo, budeš jazdiť na prenajatom, vždy novom bezpečnom aute so strešným označovačom Taxi a balíkom služieb RYDE. Jednotná nová flotila taxíkov, prinesie vyššou kvalitou služieb klientom "jednotný štandard".
A čo obsahuje balík služieb RYDE? Náš tím Vám rád všetky podrobnosti vysvetlí
osobne po registrácií zaslaním Vášho životopisu na „Poslať životopis“. Registrácia nie je pre Vás záväzná.

Prvým 50- tím vodičom ponúkame výnimočný štartovací balík služby RYDE.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a chcete vedieť viac, ste zodpovedný vodič, pošlite nám mailom svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.
Uchádzačov prosíme, aby v zaslanej žiadosti uvádzali aj súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné Vašu žiadosť o spoluprácu ďalej spracovávať.
Tento súhlas možno kedykoľvek písomne odvolať zaslaním písomnej žiadosti mailom na adresu našej spoločnosti. Po uplynutí tejto doby, zaslané materiály obsahujúce osobné údaje budú skartované.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú najviac spĺňať profil daného pracovného miesta. Ďakujeme za pochopenie.
E-mail: info@ryde.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, vodič taxislužby, profesionálny aktívny vodič

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

- Aktívny vodič aspoň 2 roky,
- Komunikuje ochotne, má pozitívny proklientský
prístup

Nová, slovenská, moderná, digitálna taxislužba RYDE prichádza na trh, aby priniesla vyššiu kvalitu služieb v tomto segmente. Teritóriom začínajúceho pôsobenia spoločnosti bude mesto Bratislava. Prichádzame, aby sme klientom, ale i dopravcom a obyvateľom Bratislavy priniesli kvalitné služby a profesionalitu. Preto sme vsadili na bezpečnosť, ekológiu, jednotnosť, kvalitu vozidiel, transparentnosť i ústretovosť, ktorú chce naša spoločnosť priniesť svojim budúcim klientom i obyvateľom Bratislavy. Našim mottom je „jednotný štandard“, pretože klient ale i dopravca bude vedieť čo dostane.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RYDE a.s.
Plynárenská 17563/3F
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov