Skladový robotník/vodič vysokozdvižného vozíka/vodič poľnohospdoárskeho stroja

RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.výška mzdy môže byť výrazne vyššia na základe skúseností a praxe kandidáta, k základnej mzde navyše prislúchajú rozličné príplatky (za výkon práce v sťaženom prostredí 0,72 €, príplatky za nadčasy 35 alebo 50% a všetky ďalšie príplatky v zymsle zákonníka práce za práce v sobotu, nedeľu, vo sviatok, v noci).
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého člena výrobného tímu pre náš závod na výrobu osív v Trnave (závod Prílohy), ktorý bude mať na starosti manipuláciu tovarov, údržbu skladu a počas sezóny obsluhu liniek na úpravu osiva s možnosťou zaškolenia sa na obsluhu špeciálneho kastračného stroja či kombajnu.

Ponúkame stabilnú prácu v menšom zabehnutom kolektíve v spoločnosti s medzinárodným zázemím. Stravné v hodnote 5,10 € s doplatkom zamestnanca 1,- € paušálne 25 x na mesiac aj za dni čerpania osobných prekážok alebo dovolenky. Navýšenie mzdy po uplynutí skúšobnej doby.

Záujemci môžu kontaktovať priamo vedúceho závodu Trnava Prílohy pána Ing. Hechta na tel. č. 0917 720 566 alebo personálne odd. na 0905 696 643

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

2

ovládnie práce s VZV, ochota pracovať nadčas počas sezóny; ovládanie práce s vysokozdvižným vozíkom; pripravenosť zvládať nárazovo väčšie množstvo práce súvisiace s poľnohospodárskou sezónou, vodičský preukaz skupiny T je výhodou

Výroba osív a obchodovanie s poľnohospodárskymi produktami

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pri trati 15
820 14 Bratislava