Sezónny vodič dodávky s platným osvedčením ADR na rozvoz tovarov (chémia pre poľnohospodárstvo) pre sklad Lužianky

RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.3.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého a zodpovedného kandidáta na pozíciu vodiča dodávky pre rozvoz tovarov z nášho skladu pesticídov v Lužiankach pri Nitre. Jedná so o prácu na plný pracovný úväzok na sezónne obdobie v trvaní 8 mesiacov (do konca októbra 2021) s možnosťou opakovania úväzku v ďalšom roku. Náplňou práce je manipulácia s tovarom pri nakladaní a vykladaní z vozidla, rozvoz tovaru zákazníkom, zabezpečenie obehu dokumentácie súvisiacej s odovzdaním tovaru (dodacie listy). Všetok tovar je fakturovaný, vodič nepreberá žiadne platby od zákazníkova, iba tovar odovzdáva a zabezpečuje podpis o prevzatí. Rozvozy sa vykonávajú prevažne na vidieku, keďže ide o tovary pre poľnohospodárky sektor. Požiadavky na kandidáta: zodpovedný prístup k práci, ochota pracovať nadčas v prípade potreby, odolnosť voči stresu v obdobiach kulminujúcej sezóny. Vodičský preukaz sk. B a osvedčenie ADR sú podmienkou.

- práca v zázemí stabilnej medzinárodnej spoločnosti, v menšom zabehnutom mladom tíme spolupracovníkov
- 25 gastrolístkov mesačne v hodnote 5,10 € s doplatkom zamestnanca len 1 € aj za dni prekážok (dovolenka, lekár, doprovod, náhradné voľno za nadčasy)

žiadosti s životopisom posielajte e-mailom na adresu dana.jirkowsky@rwaslovakia.sk; telefonické informácie na 0905 696 643

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2021 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

platné osvedčenie ADR

Výroba osív a obchodovanie s poľnohospodárskymi produktami

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pri trati 15
820 14 Bratislava