Pridať inzerát

Vodič MKD

RV STAR, s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiac+ diety + vreckové + priplatky podľa zákonov + odmeny
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie prideleného nákladného vozidla ( kamionu). Jazdí sa hlavne SK-IT-SK, pondelok- piatok, víkendy voľné.

Náborový príspevok 500 EUR. Základná mzda min. 1100 eur, ostatné diety + odmeny, vychádza to 95 eur/ deň + vianočné odmeny, pripadne iné individuálne výhody. Vozidlo nové Volvo. Nejazdíme nočné, ani automobilky, druhé karty nechajte v starých firmách, dodržiava sa AETER.

Hľadáme seriózneho človeka, ktorý má záujem pracovať v stabilnom kolektíve, a ponúkame férový a koretný prístup.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

E

RV STAR, s.r.o. , sme dopravno- špedičná spoločnosť zaoberajúca sa prepravou tovaru, www.rvstar.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov