Pridať inzerát

Vodič MKD

RUŽA TRANSPORT s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 740 EUR/mesiac+ cestovné + odmeny (podľa odpracovaných dní a vykonanej práce možnosť 2200 až vyše 2400 Netto), preplácame parkovné
  • Termín nástupu: podľa dohody,ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AKTUÁLNA PONUKA:
- turnusová práca SK,CZ,AT,D,B,NL,LUX,F,DK ( turnus si vždy s nami dohodne vodič pred odchodom)

Náplň práce: riadenie ťahača s návesom v krajinách EU, zabezpečenie nakládky a vykládky tovaru, prípadne asistencia pri nakládke a vykládke tovaru, zabezpečenie potvrdenia dodacích, nakládkových a cmr listín, komunikácia a riadenie sa podľa pokynov nadriadeného dispečera.

- možnosť parkovať súkromné vozidlá v areáli našej spoločnosti pod dohľadom kamerového systému
- sídlime v tesnej blízkosti autobusovej a železničnej stanice
- zamestnanci majú možnosť nákupu v našej predajni za veľkoobchodnú cenu s možnosťou predĺženej splatnosti (formou zálohy)
- poskytujeme preddavky pred pracovnou cestou
- zánovný vozový park (Volvo EURO 6, Mercedes EURO 6). Ťahače sú plne vybavené najmodernejšou technikou, či už sa to týka bezpečnosti, alebo komunikácie s dispečerom. Všetky vozidlá nakupujeme nové na Slovensku.
- preplácame parkovné + Autohof v plnej výške
- pracovné odevy s firemným logom (monterky, tričká, mikiny, bundy, rukavice, čiapky, ochranná obuv)
- možnosť výberu turnusov a pracovného času
- kamarátske jednanie
- možnosť využívať v našich firemných priestoroch: ubytovanie, sprcha, práčka, sušička, kuchynka, gril,TV, bazén,satelit,plyn - bez pštrosa :-)

Informácie o výberovom konaní

+421 903 413 738
info@ruzatransport.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

2 roky prax v jazde kamiónom (ťahač+náves)
platné doklady o zdravotnej a psychologickej spôsobilosti
kvalifikačná karta vodiča, karta vodiča
zodpovednosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, čistota

www.ruzatransport.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RUŽATRANSPORT s.r.o.
Štefana Čulena 1195/9
90101 Malacky