Pridať inzerát

Skladník - Nemecko

Runtime BP Slovak, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 - 3 000 EUR/mesiacNemecká pracovná zmluva plat od 2200 €/brutto + odmeny, bonusy, výkonnostný bonus 100 € , odmena ročná do 900 € + príspevok na ubytovanie
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte stabilnú prácu na TPP v Nemecku ? Práve pre Vás je tu príležitosť.
Pre spoločnosť , ktorá je popredný svetový výrobca a distribútor spojovacieho materiálu s dlhoročnou tradíciou a stabilná prosperujúca spoločnosť , ktorá ponúka nadštandartné platové podmienky hľadá zručných pracovníkov na TPP do Nemecka.
Zaúčanie na pobočke v Senci a po zaučení a zaškolení dlhodobá práca v Nemecku na nemeckú pracovnú zmluvu.
Obsadzujú sa pozície na príjem a výdaj a komis tovaru.
Znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni dorozumenia sa.

- mladý, dynamický pracovný kolektív
- príjemné a isté pracovné prostredie
- motivujúce finančné ohodnotenie
- zázemie v stabilnej prosperujúcej spoločnosti
- stravné lístky
- ročná odmena 900 €
Ubytovanie :
prvých 10 dni hradené a zabezpečené, následne 3 mesiace príspevok 300 € na ubytovanie.

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis na katarina.meszarosova@runtime.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Spoločnosť , ktorá je popredný svetový výrobca a distribútor spojovacieho materiálu s dlhoročnou tradíciou ako v automobilovom, tak i vo všeobecnom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť
Záujem o dlhodobý pracovný pomer v Nemecku
Technické znalosti a zručnosti výhodou
Prax na VZV, NZV výhodou, práca so skenerom

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hviezdoslavovo nám. 7
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarina Meszarosova
Tel.: +421905855810
E-mail: poslať životopis