Pridať inzerát

Elektromechanik

RUDOLPH USINADOS SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Radlinského, Spišská Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 997 - 1 200 EUR/mesiac-príplatok za prácu v hluku 100€/mesiac, -variabilná zložka mzdy 100€/mesiac, -príspevok na stravu 4€, -príspevok na šport a kultúru 20€
  • Termín nástupu: 01.09.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

odstraňovanie porúch a opravy mechanických strojov a zariadení, spolupracovanie na riešení a zabezpečovaní technických zmien strojných zariadení a technológie, vykonávanie preventívnej a nápravnej údržby strojov a zariadení, predkladanie návrhov na zlepšenie výkonov údržby s cieľom optimalizácie nákladov na výrobu a údržbu, predkladanie požiadaviek na zabezpečenie náhradných dielov

-bonus za produktivitu a dochádzku
-príspevok na šport a kultúru
-poskytnutie pracovného odevu

kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky a z okolia Spišská Nová Ves

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2022 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

-komunikatívnosť, flexibilita, chuť učiť sa nové veci,
-vyhláška 508/2009 Z.z. - odborná spôsobilosť na vykonávanie činnosti na technických zariadeniach elektrických podľa §21

Spoločnosť RUDOLPH USINADOS SK s.r.o. vznikla v roku 2004 v Spišskej Novej Vsi. Vznikla za účelom zmedzinárodnenia brazílskej spoločnosti Rudolph Usinados, ktorá mala záujem dostať sa na európsky trh a upevňovať a zjednocovať dlhodobé partnerstvo s kľúčovým zákazníkom Embraco. Spoločnosť RUDOLPH USINADOS SK s.r.o. sa zaoberá výrobou obrábaných dielov a v súčasnosti sa špecializuje hlavne na automobilový priemysel. Našimi najväčšími zákazníkmi sú aktuálne BOSCH a SECOP.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov