Pridať inzerát

Skladník

RUDOLPH USINADOS SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Radlinského, Spišská Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac-variabilná zložka mzdy 90€/mesiac -hrubá mzda aj s príplatkami 950€
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-organizácia skladovania materiálov a výrobkov
-evidencia výrobkov v informačnom systéme
-príprava a balenie finálnych produktov na expedíciu(podľa platných baliacich inštrukcií)
-práca s informačným systémom
-vystavovanie dokladov potrebných k expedícii, príjmu materiálu, alebo fakturácii
-vystavovanie faktúr
-zabezpečenie vykládky a nakládky materiálov + práca so skladovou technikou
-zodpovednosť a spoluúčasť na vykonávaní inventúr
-dodržiavanie systému riadenia FIFO

-príplatok za prácu v hluku
-príspevok na šport a kultúru
-príspevok na stravovanie vo výške 3,70€
-príspevok na rekreáciu po odpracovaní 2 rokov

kontaktovaní budú len uchádzači vyhovujúci našim požiadavkám a s bydliskom v SNV a okolí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

-organizačné a komunikačné schopnosti
-samostatnosť
-flexibilita a práca v tíme
-kurz na VZV

Spoločnosť RUDOLPH USINADOS SK s.r.o. vznikla v roku 2004 v Spišskej Novej Vsi. Vznikla za účelom zmedzinárodnenia brazílskej spoločnosti Rudolph Usinados, ktorá mala záujem dostať sa na európsky trh a upevňovať a zjednocovať dlhodobé partnerstvo s kľúčovým zákazníkom Embraco. Spoločnosť RUDOLPH USINADOS SK s.r.o. sa zaoberá výrobou obrábaných dielov a v súčasnosti sa špecializuje hlavne na automobilový priemysel. Našimi najväčšími zákazníkmi sú aktuálne BOSCH a SECOP.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov