Pridať inzerát

Automechanik

Rudolf Ivaniš AUTODIELY

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolná Breznica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 400 EUR/mesiacpríspevky na stravu a dochádzku, výkonnostné bonusy, odmeny pri odbornom raste
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v autoopravárskej dielni v okrese Púchov. Hľadáme šikovného opravára na bežné autoopravy, štandardné karosárske opravy, pneuservis, výmenu olejov a spotrebných prvkov, diagnostické práce a nastavovanie motora a ostatných prvkov.
Výhodou, ale nie podmienkou je vzdelanie a prax v obore.

Práca je v novopostavenom servise. Samozrejmosťou sú príspevky na stravovanie, dochádzku, bonusy za výkon. Možnosť zaškolenia, odborného rastu a externých školení.
Zoberieme aj šikovného nevyučeného pracovníka.

Oslovte nás emailom, alebo telefonicky kontaktnú osobu. Dohodneme si stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je výhodou, nie však podmienkou.

Očakávame zručnosť, pracovitosť, spoľahlivosť a seriózne a slušné vystupovanie a schopnosť pracovať v kolektíve. Zoberieme aj šikovného nevyučeného pracovníka.

Sme rodinná firma s tradíciou. Zaoberáme sa auto-opravami všetkých druhov v novopostavenom autoservise v Dolnej Breznici, okres Púchov. Autoopravami a predajom autodielov sa zaoberáme už 12 rokov. Neustále pracujeme na modernizácii nášho servisného vybavenia a poskytujeme kvalitné služby širokému spektru zákazníkov.
Naše motto je: Výborná kvalita za primerané ceny!