Pridať inzerát

Regionálny manažér

RTR TWO s.r.o.

  • Místo práce: Slovenská republika, Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 500 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úkoly :

- Neustálá kontrola a návštěva českých a slovenských prodejen
- Příprava tržebních plánů
- Motivace zaměstnanců a jejich odborné vyškolení, zabezpečení jejich neustáleho rozvoje
- Sledování tržeb, výdajů prodejny a optimalizace inveturních výsledků
- Zabezpečení chodu prodejen dle hodnot firmy a vedení firmy
- Plnění pokynů a postupů z centrály
- Dodržovaní pravidel vystavování zboží
- Neustálá komunikace s obchodními centry
- Pravidelné reportovaní managementu firmy
- Příprava reportů a statistik

Co od Vás očekáváme :

- Zkušenosti v oblasti oděvů
- velice dobrá znalost komunikativní angličtiny, český / slovenský jazyk
- vysoká úroveň počítačových znalostí
- vyučení v oboru
- řidičský průkaz skupiny B
- ochota cestovat
- kreativní myšlení
- schopnost pracovat samostatně, dynamicky a týmově
- spolehlivost, pečlivost, schopnost řešit problémové situace

Místo výkonu práce : Budapešť, Česká republika, Slovenská republika

Co nabízíme:

- Dlouhodobou pracovní možnost
- Flexibilní pracovní dobu
- Stabilní zázemí firmy
- Zaměstnanecké slevy
- Dynamický tým, který Vás podpoří

Jiné : možnost pracovat na HPP nebo IČO

V případě, že Vás náš inzerát zaujal pošlete nám prosím Váš profesní životopis i v angličtině na e-mailovou adresu eva.mihalikova@retrojeans.cz a alexandra.fabu@retrojeans.com.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Maďarský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

0

Spoločnosť sa zaoberá predajom oblečenia, obuvi a módnych doplnkov značky Retro Jeans.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Adresa společnosti

Obchodná 39
81106 Bratislava
retrojeans.com