Pridať inzerát

Pracovník ve výrobě, 160Kč čistého na hodinu + prémie

RS agentura práce s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 35 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme pohodovou práci ve výrobě vzduchotechniky v Praze 6. Jedná se o jednoduché manuální/montážní práce. Praxe ve strojírenství vítaná. Mnohem důležitější je ale Vaše nasazení a chuť pracovat.
Pokud máte platný ŘP na VZV, tak se pro Vás jistě také najde uplatnění.
Firemní autobus jezdí z metra Zličín nebo z Kladna. Autobus MHD jezdí také z metra Zličín i z metra trasy A - Nemocnice Motol.
Pracujeme v třísměnném provozu (není možné si vybírat jen některé směny), 8mi hodinová pracovní doba, práce jen od pondělí do pátku, víkendy jsou volné, ale pokud chcete, můžete se domluvit na přesčas. Na několika odděleních jsou naopak 12ti hodinové směny - krátký/dlouhý týden.

Práce na pracovní smlouvu.
Oběd ve firemní jídelně za 31Kč.
V případě potřeby Vám zajistíme ubytování.
Nutno rozumět česky na komunikativní úrovni.
Preferujeme nástup ihned. Možnost dlouhodobé spolupráce nebo jako prázdninová brigáda (v takovém případě je ale třeba odpracovat minimálně 1,5 měsíce - nelze jen na 14 dní)
Hledáme především muže, ale schopné ženy s praxí u nás uplatnění také najdou.
Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zrak.
Nabízíme: práci v moderním, čistém prostředí, nadstandardní mzdu, vřelé zacházení, možnost ubytování. Vyplácíme zálohy každý týden - dle odpracovaných hodin.
V případě zájmu volejte nebo pište na tel. 722 723 659 nebo nám pošlete Váš životopis

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání