Pridať inzerát

Operátor výroby v lisovni

RPC Bramlage Veľký Meder s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Okočská 74, 932 01 Veľký Meder
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 970 - 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dodržiavať pracovný postup uvedený na zákazke
- viesť evidenciu výroby podľa požiadaviek nadriadených
- sústavné kontrolovanie kvality výrobkov, dokončovacích prác, prác spojených s triedením nekvalitných výrobkov.
- zodpovedá za kvalitu a kvantitu vyrábaných výrobkov,
- dbá na dodržanie predpisov bezpečnosti pri práci
- zodpovedá za zaobchádzanie zverenými strojmi a zariadeniami
- dbá o udržiavanie čistoty a hygieny pracoviska a ostatných spoločných priestorov
- vykonáva plnenie príkazov svojho nadriadeného

dochádzkový bonus vo výške 50,00 EUR/mesiac
platené všetky zákonom predpísané príplatky
stravné lístky v hodnote 4,80 EUR
pracovný odev a obuv
lekárska starostlivosť
vitamínové balíčky
zabezpečený pitný režim počas celého roka
dôkladná dezinfekcia všetkých priestorov

Záujemcov očakávame každý utorok a štvrtok o 9,00 hodine na vrátnici firmy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nie je rozhodujúce

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia vyžaduje schopnosť pracovať v nepretržitej prevádzke v 12 hodinových zmenách - denná nočná, dva dni voľno. Na výkon práce je potrebné mať dobrý zrak, manuálnu zručnosť, a nakoľko práca sa vykonáva v stoji je potrebná fyzická zdatnosť.

Nadnárodný americký koncern s pobočkou na Slovensku. Spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom plastových výliskov hlavne pre kozmetický, potravinársky a farmaceutický priemysel pre všetkých veľkých výrobcov v tomto odvetvi.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov