Asistent vyslanca pre NRO - zastupovanie počas materskej/rodičovskej dovolenky

ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rimavská Sobota
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 EUR/mesiaczastupovanie počas materskej/rodičovskej dovolenky základná mzda 1050 EUR + osobný príplatok v závislosti od praxe, hard skills a ďalších relevantných zručností nad rámec požadovaného)
  • Termín nástupu: 01.07.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna a organizačná podpora jednotlivých zložiek vedenia a pracovníkov Rozvojovej agentúry BBSK, n.o. (RABBSK) a Vyslanca predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja pre najmenej rozvinuté okresy a medzinárodnú spoluprácu (Vyslanec NRO) podľa pokynov riaditeľa RABBSK a Vyslanca NRO v súlade s internými predpismi rozvojovej agentúry a v súlade s právnymi predpismi Slovenskej republiky.
Medzi ďalšie povinnosti asistenta ďalej patrí:
• komunikovanie s internými, externými partnermi, štátnymi inštitúciami, Úradom Banskobystrického samosprávneho kraja a jednotlivými sekciami RABBSK,
• vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie,
• zabezpečovanie kompletnej starostlivosti o návštevníkov Vyslanca NRO, príprava a podávanie občerstvenia,
• zabezpečovanie chodu kancelárie z personálneho, organizačného a technického hľadiska,
• objednávanie základných kancelárskych potrieb a občerstvenia,
• organizovanie stretnutí, podujatí, porád a školení,
• evidovanie a archivácia dokumentov,
• príprava podkladov, prehľadov, prezentácií a iných materiálov pre potreby príslušných riadiacich zamestnancov,
• zabezpečenie rezervácie hotelov, leteniek, cestovných lístkov a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest,

Máme flexibilný 37,5 hodinový pracovný týždeň,. Sídlime v centre krásneho mesta Banská Bystrica. Ponúkame prácu vo výbornom a tvorivom kolektíve,. Práca vyžaduje precíznosť a profesionalitu. Hľadáme kolegyňu/kolegu na ktorého sa budeme vedieť spoľahnúť pri vedení back officu.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Predpoklady a zručnosti
- ukončené stredné odborné vzdelanie s maturitou, vysokoškolské vzdelanie v obore podnikový manažment je výhodou,
- maďarský jazyk (stredne pokročilý - B2)
- anglický jazyk (stredne pokročilý - B2) výhodou
- MS Office (Word, Excel, PPT)
- flexibilita, organizačné schopnosti, samostatnosť, príjemné vystupovanie
- vodičský preukaz sk. B

Sme nezisková organizácia zriadená Banskobystrickým samosprávnym krajom rozvíjajúca služby sociálnej ekonomiky, stredného školstva, cestovného ruchu, projektovej prípravy pre malé obce ako aj ambulantnej starostlivosti v kraji. Našim poslaním je zlepšovať socioekonomickú situáciu v kraji a vytvárať lepšie životné podmienky pre občanov ako aj návštevníkov kraja. www.dobrykraj.sk