Pridať inzerát

Pracovný poradca (Sociálny pracovník) Agentúry práce BBSK

ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lučenec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovný poradca je zodpovedný za:
• vyhľadávanie a kontaktovanie klientov za účelom využitia služby
• systematická práca s klientom
• vedenie záznamov o procese práce s klientom, práca s databázou,
• tvorba individuálnych plánov klientov,
• rozvoj zručností klientov za účelom uplatnenia sa na trhu práce,
• kontaktovanie a asistencia zamestnávateľom,
• sociálne poradenstvo v oblasti finančnej gramotnosti, oddlžovania a prípravy na trh práce apod.,
• administratívne činnosti, vedenie štatistík, spolupráca na príprave podkladov pre donora,
• komunikácia s pracovným tímom, účasť na poradách a stretnutiach partnerov,
• účasť na vzdelávacích podujatiach a seminároch, za účelom zvyšovania svojej kvalifikácia a kompetencie pre poskytovanie služby,
• ďalšie činnosti súvisiace s pozíciou na základe pokynov zamestnávateľa,
• nastavenie/prispôsobenie služieb potrebám lokality

Iné činnosti súvisiace s výkonom pracovnej pozície:

• účasť na verejných podujatiach,
• reprezentácia organizácie na pokyn priameho nadriadeného,
• účasť na hodnotiacich stretnutiach pracovníkov komunitného centra (porady, individuálne stretnutia, supervízne stretnutia a pod.)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900

Čo sa vám u nás bude páčiť:
• vaša práca bude mať zmysel – vďaka Vám budeme schopní lepšie pomáhať konkrétnym ľuďom, ktorí sú znevýhodnení na trhu práce,
• veľké možnosti na osobnostný a profesionálny rast, možnosti na vzdelávanie v SR i zahraničí,
Ak sa k nám chcete pridať, pošlite krátky motivačný list (vrátane očakávaného platu) a svoj životopis na praca@clovekvohrozeni.sk s predmetom „Pracovný poradca“.

Čo očakávame:
• VŠ vzdelanie II. stupňa, ideálne v oblasti sociálna práca,
• skúsenosť so sociálnou prácou min. 1 rok,
• orientáciu v témach sociálnej inklúzie,
• ovládanie maďarského jazyka je výhodou,
• skúsenosti s podporou zamestnávania alebo personalistikou je výhodou,
• samostatnosť, zodpovednosť a kreativitu,
• flexibilitu pri pracovných cestách,
• vodičský preukaz sk. B, ideálne vlastné auto

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna práca

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Nezisková organizácia, ktorá rozvíja oblasť sociálnej ekonomiky, cestovného ruchu a rozvoja ambulantnej starostlivosti.

Adresa spoločnosti

Námestie SNP 1/a
974 01 Banská Bystrica