Pridať inzerát

Účtovník

ROZVOJOVÁ AGENTÚRA Banskobystrického samosprávneho kraja, n. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie SNP, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacosobný príplatok podľa skúseností a 13. plat v závislosti od splnenia cieľov
  • Termín nástupu: Február 2022 alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu/skúsenú kolegyňu do nášho tímu, ktorý nám pomôže zabezpečiť:
- spracovanie podvojného účtovníctva a účtovanie rôznych typov položiek (pokladňa, bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry, mzdy a odvody, a pod.)
- príprava podkladov účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní
- komunikácia s inštitúciami sociálneho a zdravotného poistenia (prihlasovanie, odhlasovanie a nahlasovanie zmien do poisťovní)
- vedenie, aktualizácia a archivácia osobných spisov zamestnancov
- sledovanie zmien v legislatíve
- súčinnosť pri auditoch a kontrolách

Základné zručnosti vhodného uchádzača:
- prax v oblasti účtovníctva a personalistiky minimálne 3 roky
- skúsenosti s prácou pre neziskovú organizáciu výhodou
- znalosť účtovného programu POHODA výhodou
- samostatné a komplexné ovládanie modulov účtovného programu
- pokročilé zručnosti MS Office (Word, Excel, PPT)

- práca s ľuďmi, ktorí sa navzájom počúvajú a rešpektujú
- priestor pre sebarealizáciu, možnosť prinášať zmeny a presadzovať zlepšenia
- koncepčná práca, ktorá má pridanú hodnotu
- flexibilný pracovný čas 37,5 hodín týždenne, možnosť pracovať v režime Home Office
- možnosť odborného rastu a vzdelávania
- základná mzda pri plnom úväzku 1 000 EUR/mesiac, osobný príplatok podľa skúseností, 13. plat v závislosti od splnenia cieľov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2022 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

3

Sme nezisková organizácia zriadená Banskobystrickým samosprávnym krajom rozvíjajúca služby sociálnej ekonomiky, stredného školstva, cestovného ruchu, projektovej prípravy pre malé obce ako aj ambulantnej starostlivosti v kraji. Našim poslaním je zlepšovať socioekonomickú situáciu v kraji a vytvárať lepšie životné podmienky pre občanov ako aj návštevníkov kraja. www.dobrykraj.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Rút Herrmannová
E-mail: poslať životopis