Pridať inzerát

Upratovanie a výdaj stravy v inkluzívnej škôlke

Rozmanita

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Račianska 78, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 850 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: jún, júl / 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do našej inkluzívnej škôlky Rozmanita človeka na upratovanie a vydávanie stravy na plný úväzok, v dňoch pondelok až piatok, v čase od 8:30-16:30h, nástup v júni alebo v júli. Hľadáme serióznych záujemcov o dlhodobú prácu s nami - ideálne aspoň na pár rokov.

Hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý nám bude v škôlke udržiavať poriadok, upratovať, vykladať a skladať postieľky pre deti, chystať desiaty, obedy a olovranty (nie variť – servírovať prinesené jedlo), upratovať kuchyňu, kúpeľňu a všetky priestory škôlky (vysávanie, umývanie podlahy, utieranie prachu, dezinfekcia,...), zvliekať a navliekať posteľné prádlo, meniť uteráky, starať sa o rastlinky a dvor. Podľa potreby a dohody s našimi učiteľkami občas vypomôcť deťom s prezliekaním a pri iných samoobslužných činnostiach.
Očakávame, že k deťom bude neustále pristupovať s plným rešpektom a nebude vstupovať do práce učiteliek s deťmi bez vzájomnej dohody.

Ponúkame naozaj rešpektujúce a prijímajúce prostredie, ktoré vytvárajú naše skvelé učiteľky s deťmi, a v ktorom sú neustále prítomné fascinujúce detské rozhovory, detský smiech a hry. Nie je to bezduché umývanie podlahy, preto je to pozícia vhodná pre človeka, ktorý naplno ocení neustálu prítomnosť rozmanitých detí a všetko, čo so sebou prinášajú.

Ponúkame týždeň dovolenky navyše.

Záujemcovia a záujemkyne nech napíšu email na [email protected] so základným CV/prehľadom doterajších skúseností a s aspoň jedným paragrafom o tom, prečo chcú u nás pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Potrebujeme sa s daným človekom dohovoriť, preto stredná znalosť buď slovenčiny alebo angličtiny je nutná. K práci je nevyhnutný zdravotný preukaz, ktorého nadobudnutie preplatíme a dá sa ľahko získať u všeobecného lekára.

Rozmanita je občianske združenie, ktoré vytvára jedinečný model škôlky a školy v širokom zmysle slova. Buduje centrum kvalitného moderného inkluzívneho vzdelania v Bratislave, dostupného skutočne všetkým bez rozdielu. Základným pilierom je rešpektujúci prístup nie len k deťom, ale v rámci celého tímu a širšej komunity. Centrum sa zameriava na budovanie zručností potrebných pre 21.storočie, ktoré sa podľa odborníkov najlepšie rozvíjajú v rozmanitých komunitách.

Škôlka stavia na princípoch humanistického vzdelania, rešpektujúceho, posilňujúceho a prepojeného prostredia. Dôraz kladie na individualizovaný, celistvý rozvoj detí – náš program učí deti starať sa o svoje fyzické a duševné zdravie, byť hrdé na svoju identitu, dôverovať svojim schopnostiam, rozvíja ich pocit patrenia do komunity a učí ich budovať vzťahy s rôznorodými ľuďmi a rozvíja ich prepojenie s prírodou. Využívame Montessori pedagogiku, ako aj prvky iných efektívnych programov a metód. S deťmi pracujú nie len učiteľky/učitelia ale aj odborný tím – špeciálni pedagógovia, psychológovia, ...