Pridať inzerát

Odborný predajca v kúpeľňovom štúdiu - Častkovce

ROYALDOM, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Častkovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ transparentne nastavené odmeny sa odvíjajú od predajných výsledkov
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj a odborné poradenstvo v oblasti obkladov, dlažieb, zriaďovacích predmetov, podláh a dverí
- komunikácia s dizajnérom pri tvorbe 3D vizualizácií
- príprava cenových ponúk a fakturácia.
- objednávanie tovaru a dohliadanie na včasné dodávky tovaru.
- starostlivosť o pridelených zákazníkov, komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi.
- zodpovednosť za celkový image štúdia.
- kompletná spolupráca s realizačným tímom - kúpeľňa na kľúč.

- počas doby zaškolenia (3 mesiace) garantovaná čistá mzda 800 Eur
- práca v modernom štúdiu.
- služobný telefón, stravné lístky.
- motivujúce finančné ohodnotenie
- zázemie spoločnosti
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- možnosť profesionálneho rastu a vzdelávania sa v odbore
- nákup produktov so zamestnaneckou zľavou

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba:
po týždni 7:00-15:30, resp. 8:30-17:00
Každá druhá sobota 7:00-13:00, nasledujúci týždeň predĺžený víkend - v piatok voľno.

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, interiér

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prehľad v trendoch kúpeľňového dizajnu
- znalosť produktov výhodou - obklady, dlažby, sanita, podlahy, interiérové dvere...
- komunikatívnosť
- flexibilita
- samostatnosť
- príjemné vystupovanie
- profesionálny prístup
- zodpovednosť

Spoločnosť ROYALDOM pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Zaoberá sa predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb s tým spojených a patrí medzi popredných dodávateľov na západnom Slovensku.
Disponujeme vlastnou dopravou.
Naším cieľom je maximálne uspokojenie potrieb zákazníka, a preto sú našimi prioritami spoľahlivosť, kvalita, vysoká odbornosť, ochota, dodržanie termínov dodávky a samozrejme seriózna cena.
V roku 2017 sme založili divíziu Development, ktorá zabezpečuje stavebnú činnosť s ponukou projektov na kľúč.
V roku 2021 sme otvorili ďalšiu predajňu stavebnín a kúpeľňové štúdio v Šamoríne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov