Pridať inzerát

Predajca v stavebninách Royaldom - Šamorín

ROYALDOM, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šamorín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacOdmeny na základe predaja
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a odborné poradenstvo v oblasti stavebných materiálov.
Príprava dokumentov pre vývoz materiálu a následnú fakturáciu.
Práca s pokladňou a platobným terminálom.
Zodpovednosť za chod predajne a zverenú pokladňu.
Práca s produktovými katalógmi.
Ďalšie činnosti súvisiace s bežnou prevádzkou pobočky.

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- zázemie spoločnosti
- stravné lístky
- možnosť profesionálneho rastu
- možnosť vzdelávať sa v odbore
- provízny odmeňovací systém
- dochádzkový odmeňovací systém

Informácie o výberovom konaní

Predajňa je otvorená od 7:00 do 17:00 hod.

Práca v zmenovej prevádzke na 8,5 hodinový pracovný čas (+30 min. prestávka).
Pracovné smeny sú:
od 7:00 do 15:30 a
od 8:30 do 17:00
+ práca každú druhu sobotu od 7:00 do 15:30 - následný ďalší Piatok náhradne voľno ( Predĺžený víkend Piatok, Sobota, Nedeľa

Miesto výkonu prace : Vicenzy 18, Šamorín, 93101

Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

- všeobecný odbor / obchod / stavebníctvo / ekonomika / služby

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Fakturácia - základy
Jednoduché účtovníctvo - základy

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť, dôslednosť, flexibilita, samostatnosť a chuť dokázať čo najviac.

Spoločnosť ROYALDOM pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009. Zaoberá sa predajom stavebného materiálu a poskytovaním služieb s tým spojených a patrí medzi popredných dodávateľov na západnom Slovensku.
Disponujeme vlastnou dopravou.
Naším cieľom je maximálne uspokojenie potrieb zákazníka, a preto sú našimi prioritami spoľahlivosť, kvalita, vysoká odbornosť, ochota, dodržanie termínov dodávky a samozrejme seriózna cena.
V roku 2017 sme založili divíziu Development, ktorá zabezpečuje stavebnú činnosť s ponukou projektov na kľúč.
V roku 2021 sme otvorili ďalšiu predajňu stavebnín v Šamoríne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

428
91627 Častkovce