Pridať inzerát

Predavač/ka v malých potravinách

ROYAL RESIDENCE, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ulica Závodu Matador, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacpercentá z tržby, stravné lístky
  • Termín nástupu: 01.12.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zaznamenávanie nákupných položiek do registračnej pokladne.
- Stornovanie nesprávne naúčtovaných nákupných položiek.
- Kontrolovanie cien a charakteru účtovaných položiek.
- Prijímanie hotovosti v domácej a cudzej mene, stravných lístkov, nákupných poukážok a
platobných kariet; vydávanie hotovosti za uskutočnený nákup.
- Predaj doplnkového tovaru v okolí pokladne.
- Vykonávanie senzorickej kontroly prijímaných bankoviek a cenín, dodržiavanie
vnútropodnikových smerníc a bezpečnostných postupov.
- Zodpovedanie za hotovosť v pokladni, prepočítavanie a odovzdávanie dennej tržby.
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
- Obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie vybraného tovaru.
- Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb.
- Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru, záručných listov.
- Dopĺňanie tovaru do regálov a ostatných predajných miest.
- Zodpovedanie za správne označenie ceny a názvu tovaru.
- Zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením.
- Podieľanie sa na pravidelných inventúrach.

nová prevádzka, možnosti si privyrobiť aj brigádne, dlhý - krátky týždeň

Informácie o výberovom konaní

kontaktovaní budú len vybraní uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

dochvíľnosť, orientácia na výsledok a preciznosť

Maloobchodné prevádzky

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov