Pridať inzerát

Pracovník rýchleho občerstvenia

ROVINKÁREŇ, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rovinka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 040 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej prevádzky rýchleho občerstvenia v Rovinke hľadáme človeka s pozitívnym vzťahom ku gastronómii, vzdelanie v odbore nie je podmienkou. Pridajte sa k nám a naučíme Vás robiť tie najlepšie burgre.
Náplň práce je príprava a výdaj rýchleho občerstvenia, obsluha zákazníkov, práca s pokladňou, udržiavanie čistoty.

Ponúkame stabilné a príjemné pracovné prostredie, milých kolegov, s ktorými sme ustáli aj náročné covid obdobie.
Pracovná doba je 2 dni práca / 2 dni voľno, možnosť dohody.
Zamestnávateľ Vám zabezpečí pracovný odev aj stravovanie počas zmeny.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, komunikatívnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie a predajné zručnosti.

Novootvorená prevádzka rýchleho občerstvenia v Rovinke.
Prevádzkareň otvorená 7 dní v týždni.