Pridať inzerát

Zámočník

ROTOX s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: ROTOX s.r.o., Veľké Blahovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacUvedená suma je len základnou mzdou. Dodatočne ďalšie príplatky. Dochádzkový bonus, Vernostný bonus, 13. plat. Finálne dojednaná výška platu závisí od skúseností uchádzača.
  • Termín nástupu: podla dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola a príprava materiálu na zváranie
Zámočnícke práce
Konečná úprava, čistenie a kontrola zvarov
Ručné opracúvanie konštrukcií a výrobkov
( Vŕtanie, frézovanie, rezanie závitov, brúsenie )

Práca v stabilnej a rozrastajúcej sa medzinárodnej spoločnosti
Práca na plný úväzok a 1-zmenu
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Vernostný bonus, 13. plat
Dochádzkový bonus
Príspevky na stravovanie a nadčasy nad rámec zákona
Možnosť profesijného rastu
Dobré pracovné podmienky v mladom dynamickom kolektíve
Moderné pracovné prostredie, dobrý kolektív
Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Nástrojár, Zámočním

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie pracovných postupov
Samostatnosť pri práci
Práca s ručným náradím
Spoľahlivosť
Zodpovednosť

Spoločnosť sa zaoberá výrobou strojných zariadení pre výrobcov PVC a ALU okien.
Bližšie informácie o našej spoločnosti nájdete na stránke www.rotox.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov